שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אאורה ישראל - המדריך השלם לנושאי פינוי בינוי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

אאורה ישראל - המדריך השלם לנושאי פינוי בינוי

עוברים דילמה עם עצמכם? רוצים למכור את הדירה הישנה אבל ערכה נמוך מהרגיל? תתפלאו, אם תגיעו אל נותן שירותים מתאים בתחום פינוי בינוי, אתם עוד תקבלו עלות גבוהה על דירה עם עלות נמוכה. מה צריך לעשות? פשוט להבין ולקרוא את כל המידע לפני שעושים פעולה כמו עסקה אל מול קבלני הבניין.

איך מתרחש הליך של פינוי בינוי?

קודם כל חשוב לקבל ייפוי כוח. לא צריך לתת הכול ומאידך, חשוב מאוד להציג 50 אחוז מהנכסים שיובלו על ידי החברה בהמשך לתהליך. מיד בהמשך חשוב לדבר על תכנון אל מול ועדות תכנון וועדות מקומיות מחוזיות. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק את הדברים אל מול הועדה של משרד השיכון. אחר כך עוברים אל שלב קידום התכנית על פי בנין עיר כדי להגדיל זכויות בניה בשטח וכמובן להגיע למצב של השבחת ערך הנכס בפועל. השלב של חתימת החוזים מגיע מיד והוא עוסק בזכויות הבעלים והערבויות הנדרשות ליישום הפעולה. זה חשוב, כי בלי זה עלולות לצוץ בעיות או לערער את ההליך. הדבר האחרון שתרצו זה לעצור את ההליך או לעכבו. בהמשך, עוברים אל שלב של איתור דירות חלופיות. החברה אותה תבחרו אמורה לממן לכם עלויות שכירות ומעבר עד שתקבלו את הדירה החדשה. בגדול? עכשיו אפשר להיכנס לדירה החדשה.

מי ייקח עליו את עלויות הדירה החילופית?

אז אם בחרתם בחברת פינוי בינוי זה מעולה, מאידך, חשוב מאוד לוודא כי היא תיקח על עצמה לשלם עבורכם את העלות של הדירה השכורה. כן, אותה דירה חילופית שתקבלו לפני המעבר לבית החדש על פי ההסכם. אם כן, חברת פינוי בינוי רצינית אמורה לקחת אחריות ולממן את כל העלויות של השכירות החילופית בכל גודל או סביבה אשר תידרש. גם מימון ההובלה ייכלל וכל הוצאה הקשורה למעבר עצמו.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים לעבור בבטחה הליך של פינוי בינוי? אאורה ישראל מזמינה אתכם לבקר באתר הבית שלהם ולהשאיר את הפרטים הרלוונטיים. אחד מאתנו ישמח לחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה