שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אאורה ישראל - פינוי בינוי בקרית אונו


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

אאורה ישראל - פינוי בינוי בקרית אונו

כאשר מדברים על פרויקט של התחדשות עירונית, מדברים בין היתר גם על אאורה ישראל  ועל פועלה במסגרת פינוי בינוי בקרית אונו. הריסה של בנייה ישנה ולעומת זאת, בנייה מחודשת על כל המשתמע מכך. יחידות דיור למכביר, דירות מדהימות והכול במחיר אטרקטיבי שמשאיר את ההריסות מאחור ומעניק לכם איכות חיים מעל המשתמע מכך.

להרוס כדי לבנות- פינוי בינוי

הרעיון של הריסות בניין ישן והקמת בניין חדש, מביאים הזדמנות לחיים חדשים בדיוק כפי שהייתם רוצים ליישם. בניינים ישנים שאת מיקומם יחליפו בנייני מגורים חדשים ויוקרתיים. לא מאמינים? מוזמנים להיווכח בעצמכם. במסגרת פרויקט זה מספקת אאורה ישראל הריסה של שכונה ישנה ומעניקה גימור של שכונה מופלאה על כל המשתמע מכך. לבנות חדש ולהשאיר את הישן מאחור. תכנון של מתחם עשיר, כולל הריסת בניינים ישנים ובנייה של בניינים חדשים בעלות שתוכלו לעמוד בה.

היכן יוקם הפרויקט?

הפרויקט יוקם במתחם בר יהודה במרכז העיר, הוא יתרחש בסמוך לקניון, פינת רחובו בר יהודה, לוי אשכול, יאיר שטרן ועוד. אם בחרתם להעניק את הדירה שלכם להריסה, אתם אלו שתקבלו את ההזדמנות לבחור דירות בנות 4 ועד חמישה חדרים. כמו כן, יסופקו לכם תנאים מדרגת קרבה ראשונה בהנחה מיוחדת או שדרוג של הדירות עם הזכאות במחירים שווים לכל כיס.

ומה יכללו הדירות?

אם מדברים על עסקת דירות כזו או אחרת, האנשים המתגוררים בפרויקט יקבלו למעשה הכול תחת קורת גג אחת. הם יקבלו חנייה, מגורים בטוחים, שער חשמלי, מעלית ועוד. עניין החינוך לא פחות חשוב ואף הוא ייקח חלק חשוב מאוד בבחירת המגורים שלכם. אם אתם דואגים לזה, ראוי להסיר דאגה מלבכם ולהגיד לכם כי גם על כך חשבו אאורה ישראל. חינוך מותאם, ניגשות קלה לכל מקום ואפילו תחבורה ציבורית קרובה.

זקוקים לסיוע? מחפשים לשפר את איכות החיים שלכם ולהפוך את המגורים שלכם לחוויה? כאן ועכשיו, הנכם מוזמנים לשפר את הדברים ולדבר על מבנה חדש תמורת מבנה ישן. לא צריך לעשות יותר מדי, מה שצריך, זו רק הבנה והענות לשינוי שמטרתו לספק לכם איכות חיים על כל המשתמע מכך.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה