שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אודות שירותי הדברה


לולה
 
 

 

 חוששים מג'וקים בבית?

כמעט כל אדם נתקל בחוויה המבעיתה הבאה, נכנסים באמצע הלילה למקלחת ומוצאים שם צרעות. הג'וקים הם מטרד רציני, ומעבר לתחושת הבחילה, לפעמים הם מעבירים מחלות. אז מה ניתן לעשות אם מצאנו ג'וקים בבית?

צריך הדברת מזיקים!

למה לחיות בסבל אם אפשר לפתור לכם את הבעיה? מדבירים מקצועיים מסוגלים לפתור את הבעיה, לטהר את האזור ובספו של דבר גם למנוע את הישנות התופעה. כמעט תמיד לא תזדקקו לערוך פעולת הדברה לעולם. באיזו סיטואציה צריך לקרוא לחברת הדברה מקצועית?

סילוק יונים

נמאס לכם מהיונים? כשיש בקרבה עטלפים או יונים, לא קיימת סיבה לשים חומרי הדברה. קיימות שיטות רבות שמסלקות את היונים בלי פגיעה בהן. למשל, רשת מיוחדת ודיסקים תלויים.

להיפטר מהמכרסמים

מישהו מכרסם את חוטי החשמל? יש דרכים לטיפול במכרסמים מזיקים; באפשרותכם להציב מלכודות שונות, לעשות שימוש בחומרים כימיים או פשוט להיות הומאניים ולפזר חומר מיוחד עם ריח המרחיק את המכרסם המזיק בלי להרגו.

הדברת מקקים

מרביתנו נרתעים ממקקים - הם עושים לכלוך, מעבירים מחלות ומאוד מפחידים. מדביר מוצלח יכול לשים סוף למזיקים לתמיד בעזרת שיטות הדברה וטיפול ממוקד.

קיני צרעות

צרעות בבית פרטי זו תופעה מפחידה. עקיצת דבורה או צרעה היא לא דבר נעים, ועדיף להימנע מזה. מדבירים יודעים כיצד לטפל בקן הצרעות במהירות.

מה חובה לדעת לפני שאתם מתחילים?

אם יש לכם בעל חיים לא רצוי באזור מגוריכם, אתם חייבים לדבר עם חברת הדברה. בדקו קודם שהינכם עובדים עם מדביר טוב עם רישיון מתאים בשביל ההדברה, ושהוא לא משתמש בחומרים מסוכנים שפוגעים בטבע ובחיות באזור.

לעוד אינפורמציה בנושא הדברה ירוקה, קראו בהרחבה כאן ותהנו מהצעות, פרטים, טיפים ומחירים ממגוון רחב של אנשי מקצוע. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה