שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אופן הזמנת מנעולן מקצוען בקרית גת


אייל אבו

מנעולנות בפריסה ארצית, התמחות במנעולנות בית רכב וכספות 24/7 http://eyalock.co.il//

0529252323

 
 

 

איך להזעיק פורץ מנעולים מדרום הארץ המתגורר בקרית גת
ייצא ומצאתם עצמכם מחוץ לנכס שלכם או הרכב כשצרור המפתחות בפנים, הנכם מתברר מכירים את הרגשת התסכול וחוסר הידיעה המשווע. מחשבה שעולה לנו בראשינו היא להזמין מקצוען המסוגל לעזור.
קרה בן משפחה או חבר לא מסוגלים לבוא עם מפתח רזרבי, חיוג הטלפון שנצטרך להיות לפורץ מנעולים. אך לפני שתחייגו רצוי שתשמעו את התרחיש המדאיג כמפורט: ממדגם שעשינו באתרנו קיים שבפועל כמות לא נשלטת של פורצים מהדרום המפורסמים בספר הטלפונים לא בכלל מהמרכז וסביר כי בעודכם מחכים לתיקון שיגיע במועד הרצוי שיש, המקצוען שהזמנתם עושה דרכו מאזור המרוחק מקרית גת ויתכן כי יגיע בעוד הרבה זמן, כאמור אף גרוע מכך, יש מצב כי המנעולן שנענה לקריאתכם הטלפונית העסיק פורץ מנעולים שונה שכן גר באזורכם אבל הוא בכלל לא מנעולן מקצועי או מורשה, וסביר להניח כביכול עובד לא קבוע בעזרת אותו מנעולן שדיבר בנייד, ללא שהוסבר לכם על זאת.

אז מהי אם כן הדרך הנכונה ביותר לאתר מנעולן בדרום. כל הזמן מומלץ לעשות בדיקה לאיתור פורץ מנעולים לפני שנרצה לעבודתו בשעה הרצויה, ולשמור את פרטיו באותו האופן שבו נברר על אינסטלטור, טכנאי מוסמך או למעשה בעל מקצוע אחר. דבר הנל נכון שהננו צריכים לעבודת ייעול הביטחון בנכס כדוגמה להרכיב מנעול ג"ואל יחד עם דלת הבית או מנעול כספת או רכישת כספת בחדר השינה. אך אם ידוע במקרה אימים בו ננעלתם מחוץ למכוניתכם שהמפתח ברכב, הזמן הרצוי לעשות סקר.

קרה ננעלתם מחוץ למכונית באיזה נתיב לא ראשי וקיים לכם שירות תיקון דרכים עבור ביטוח האוטו, מומלץ לנסות ולהשתמש בו מכיוון שכאמור הרוב עם ביטוח של פריצה לאוטו כתוצאה מהשרות. אופציה שנייה תהיה לחייג לקרוב משפחה או שכן ולדרוש המלצה על פורץ מנעולים בקרית גת שהוא כאמור יודע. כביכול בכל מקרה הגעתם לפורץ בסיוע רשימת טלפונים או גוגל ומקום העבודה מופיעה בפרסום, בדקו שאכן הכתובת כאמור בבעלות לאותו בעל מקצוע. כתבו את הניידים של כמה מהם למצב שלא תרצו לבל להזמין את הראשון שאותו חייגתם. אם עונים לכם לטלפון בדיון מוזר לדוגמת: "מנעולן שלום" ולא גילוי נאות של שם חברה ספציפי, דרשו את שם העסק שהזמנתם המלא, אם לא התייחסו, חפשו למנעולן אחר. בקשו הצעת מחיר לפני ביצוע העבודה, בדקו שיש לפורץ המנעולים ביטוח עבור שירות למקרה של נזק לרכבכם בעת פתיחת הרכב ובקשו לראות תעודת מנעולן בתוקף לעסוק בשירותי פריצה כדרוש בחוק הקיים. יישום על כל אילו מסוגלת לסמן כי שירות המנעולן אכן ניתן ע"י פורץ מנעולים מוסמך וישר.

דרך מומלצת נוספת לחיפוש פורץ מנעולים בדרום הארץ שניסכר ואומת כאמור להשיג פורץ מנעולים שמפורסם במדורי המנעולנים וקיים בפורטל זה. זה לא ישפיע אם הנכם צריכים עכשיו לפורץ בקרית גת, מנעולן באופקים או מנעולן אחר בדרום הארץ, כל איש מקצוע המופיע באתרנו נבחר ואומת כפורץ מנעולים בדרום מוסמך ומאושר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה