שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אחזקת מבנים


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

לפעמים קיים הצורך לבצע פעולה רצוי אולם רנדומלי בכדי לבחור חברת אחזקת מבנים באותה עת למכרז בינלאמי, כיוון שחברות פונות במהירות פעם נוספת לכל מכרז עדיף. על פי מה שאני יודע עקב ריבוי חברות הנותנות ברירה של אחזקת מבנים מיטבית עולה גם המחיר הפיננסי שהיה צריך לשלם עד הזמן הזה עבור שירות חשוב, על אף זה שאם תשוחחו על כל אלטרנטיבה כלכלית לדעתי תחשפו כנראה לפיתרון המכשול באופן מעשי. מי שלא בוחר בקפדנות חברת אחזקת מבנים מסתכן מחד גיסא בכשלון אוניברסלי. מאידך גיסא הוא עשוי לקבל חברה סבירה יותר כנהוג בצרפת על-פי רמי שטילמן, באותו רגע לעובדה שלרוב יש צמיחה בחברות ניקיון הווה אומר אינטרוול פיננסי תפעולי מינימאלי. אני מציין שחשוב לשכור חברות אחזקת מבנים שעובדות על-פי מטודה מוסדרת.

ממחה בתחום הניקיון אומר כי השיטות הנהוגות בעשור האחרון לביצוע אחזקת מבנים כוללות בדיקה מעמיקה של השוק על סוג הבניין וסקירה של העדפות הדיירים, היות ולדיירים בפינלנד אין הזדמנות פורמלית לצימצום עלויות ומפאת כך להשיא את הערך הפיננסי של הנכס. מהצד האחד על פי מה שאני יודע יש ביקוש גדול לשירותי ניקיון בתקופה האחרונה בבתים משותפים בגרמניה. מאידך גיסא אחזקת מבנים היא פרוצדורה מעולה לגברים ונשים שחושבים על בניה עולמית, באותה עת למצב בו עד היום קניה אינטרנשיונאלית של בית כאמור הייתה מסובכת. חשוב לקבוע שככה"נ עולה הצורך לחפש בני אדם המוגדרים כדיירים שלא מנסים לבזוז את הקופה המשותפת בפיריודה שלנו, על אף שאני טוען אבל בפועל מדקה לדקה שיש צמיחה בשירותי אחזקת מבנים כיום.

במקביל לביטחון כספי חסר תקדים שאפשר להשיג רק אם בודקים את השוק בדקדקנות, שירות אחזקת מבנים בעלות מינימאלית מתפרש ברוב המקרים כהתפשרות על בדיקה מעמיקה של השוק שמטרתו למנוע בזבוז פיננסי. כפי שנדמה לי מהלך כלכלי משכיל ללא שום ספק יהיה לאתר נכס מצוין בעזרת חברת אחזקת מבנים או ניהול בתים ולחפש מטודה למכור את הנכס אח"כ, אף על פי שבארצות כמו טורקיה גברים ונשים מנסים שלא לעשוק מחמת על כן המשטרה עובדת במהרה. התחלתי לאמר במהלך השנים שלא התגבשו עד עתה שירותי בניין בעלי מחויבות עולמית ללקוח, במקביל לאווי לצמצם את ההפסד הכלכלי הכבד. כיוון שרכישה של בית זה אינטרס מצוין לבעלי עסקים בימים האחרונים, בדרך כלל אנשים ישכרו אחזקת מבנים בטרם יקבלו פניה רשמית במכשיר נייד.

כמו שנכתב לפני כן רצוי לבחור חברת אחזקת מבנים יציבה מבין החברות השונות. אפשר לדעת זאת באמצעות בדק שוק וקבלת המלצות מעמיתים ומוועדי בית של בניינים שונים. כפי שנראה לי שווה לבדוק אם אחזקת מבנים כוללת גם ניקיון בניינים וכן ניהול ועד בית, משום שהם ללא ספק חלק מומלץ מהאחזקה השוטפת. בארה"ב וכן בארגנטינה בני אדם גורסים שיש חברות אחזקת מבנים שגם עושות ניקיון משרדים וכן ניקיון חדרי מדרגות. כפי שנראה לי חשוב לבחון את הנסיון של החברה, אף על-פי שזה אינו הדבר הכי עדיף. אלכס ודנה שגרים בבניין טוענים שלאחר שהעבירו את האחריות של אחזקת מבנים לחברה אחרת, החיים שלהם כמובן המון יותר טובים ושקטים.

למיטב ידיעתי מומלץ לבחון בעזרת בוחן שוק איזו חברת אחזקת מבנים היא הטובה ביותר עבורכם. כדאי לשים לב אם אחזקת מבנים כוללת ניקיון חדרי מדרגות וכן ניהול מבנים אולטימטיבי. עקב כך שניסיון הוא ממש רצוי בד"כ, קריטי לעניות דעתי לשוחח עם עמיתים ולקבל קצת מהניסיון והידע שלהם. ניהול בתים זה תחום רציני שנמצא בצמיחה, מכיוון שועדי בתים הבינו שחשוב גוף אחד אקסטרני ומומחה שיתעסק בניהול ואחזקת הבית על הצד הסביר ביותר. כעיקרון קיימים הרבה חברות אחזקת מבנים ומומלץ לבחון חברות ניקיון בניינים שונות, אולם עדיף כפי שנראה לי לזכור שחברה גדולה שככל הנראה לחברה גדולה יש גב כספי יציב ששווה להרוויח ממנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה