שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אחסון דירות – זה לא חייב להיות עסק יקר


חוני יוחנן
 
 

אם אתם זקוקים לשרות אחסון דירות בעקבות: מעבר דירה, נסיעה, או שיפוצים. חשוב שתדעו לאלו אתרים להיכנס, באיזה שיטה ניתן לצמצם עלויות, מה השטח לו אתם זקוקים במחסן ואיך מעריכים את התכולה שלכם. קיבצנו עבורכם מספר עצות שתוכלו לקרוא ולאחסן במחשב.

המחסן המתאים ביותר לסדר היום שלכם

בגדול, קיימים שני סוגי מאחסנים באחסון דירות:  יש את אלה הבוחרים מחסן המאפשר להם להיות בקשר עם הציוד שלהם ולבקרו לעיתים תכופות, לשם הוצאת ציוד והכנסת ציוד אחר במקומו. לעומתם, יש אתה אלה שאינם זקוקים לקשר רציף עם התכולה והם זקוקים לגישה אליה רק בתום תקופת ה-אחסנה.

שאלו את עצמכם לפני קבלת שרות האחסון: מתי תרצו לבקר את הרכוש שלכם? באילו זמנים? האם תרצו לעשות זאת לעיתים תכופות? יידעו את המאחסן שלכם ותכננו לפי זה את מעשיכם.

כך או כך - קחו בחשבון שמחסנים הרחוקים ממרכז הארץ או ממרכזי הערים לרוב יעלו פחות משירותי אחסנה הנמצאים על קרקע יקרה באזורים מבוקשים. מצד שני – עלויות הובלה לאזורים מרוחקים עולה יותר. בהחלט נקודה למחשבה.

המקצוענים שם בשביל להעריך את עלויות אחסון הדירה בשבילכם

איש מקצוע טוב יודע, להעריך הערכה מדויקת של עלותן של אחסון דירות. הסיבה היא שהוא בודק לא רק את מספר הפריטים אותם אתם מעוניינים לאחסן אלא גם את הנפח, את צורת הסידור (לאורך או לגבוה) את עלות הסידור בדרך הנראית לו הנכונה ביותר וכדומה. אם תשתמשו בידע שלו תוכלו לחסוך זמן וכסף.

קיימות תוכנות לחישוב עלויות אחסון דירה

אם לא תצליחו "לגרור" בעל מקצוע אליכם הביתה לטובת הערכה של מחיר אחסון דירה, תוכלו לעשות זאת באתר avia2000   שם תמצאו מערכת לחישוב עלויות אחסון. הזינו את הפריטים שברצונכם לאחסן וקבלו הצעת מחיר לשירותי אחסנה, בהתאם לשטח אותו הרכוש שלכם יתפוס בפועל.

בדקו את גודל המחסן לכמות הרכוש

יש לוודא שכמות הסחורה תואמת לגודל המחסן. בחירת מחסן גדול מדי לאחסון דירות תגרום להיווצרות חלל ריק ולא מנוצל וכתוצאה מכך בזבוז כסף ומשאבים. יחד עם זאת, גם בחירת מחסן קטן מדי לא תפתור לכם את בעיית האחסון ושוב תמצאו עצמכם במצב של מחסן לאחסון דירות שאינו מתאים לצרכיכם.

מומלץ לבחור בשרותי אחסנה אשר קיימים בהם מחסנים בגדלים שונים, לאחר חישוב גודל  הרכוש שלכם. בחברות כאלה הסיכוי למצוא מחסן שמתאים בדיוק לצרכים שלכם גבוהה יותר.

בררו בנוגע לשירותי אבטחה ופוליסת ביטוח מתאימים 

שירותי אבטחה מקיפים מעלים את הערך והשירותיות של החברה לאחסון דירות אותה בחרתם. קיום חברת אבטחה במקום, גדרות, שערים ומנעולים יבטיחו את שלום הרכוש שלכם ובטחונו.

דאגו לבטח את הרכוש המאוכסן בפוליסת ביטוח מתאימה. ככה אנו מכוסים מכל הכיוונים ובמקרה של נזקי טבע לרכוש שלכם, אתם תמיד יכולים לקבל פיצוי הולם ובכך לצמצם עלויות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה