שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אחסון תכולת דירה – מה לקחת ומה לאחסן


המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

קיבלתם הצעה ממקום העבודה שלכם לעשות רילוקיישן לארה"ב או מדינה אחרת, ואתם החלטתם לקבל אותה בשמחה. אתם מתחילים לתכנן את הדברים ואז מגיע השלב בו עליכם להחליט מה אתם בדיוק לוקחים איתכם ומה מאחסנים ושומרים בארץ על מנת שיחכה לכם עד שתחזרו ארצה. 

 

אחסון דירה שלמה או רק כמה פריטים?

אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה סבירה, שיש לכם את כל הדברים שאמורים להיות בבית רגיל, כלומר מכשירי חשמל בסיסיים, רהיטים, בגדים, ספרים וכדומה. מתוך כל זה עולה השאלה, מה עליכם לקחת לחו"ל ומה להשאיר באחסנה בארץ.

חשוב לציין, כשאתם מחליטים מה לקחת לחו"ל ומה לא, יש כמה דברים שעליכם לבחון אנחנו נציג לכם כאן את הנקודות הנ"ל ואחר כך נבחן מה אתם יכולים להשאיר בארץ ומה להשאיר באחסנה.

הנקודה העיקרית על פיה אתם צריכים להחליט מה לקחת ומה להשאיר באחסנה, היא הנקודה לאיזו מדינה אתם נוסעים. האם זו מדינה מערבית מודרנית בה אתם יכולים לרכוש הכל לדירה, ובזול או מדינת עולם שלישי שיהיה לכם קשה להשיג את הדברים. אם מדובר במדינה מערבית, אתם יכולים לחסוך לעצמכם משלוח ימי של כל הציוד האישי מהדירה בארץ ומספיק אם תעשו משלוח ימי של מספר חפצים אישיים.

נקודה שנייה, משך הזמן שאתם אמורים לשהות בחו"ל, אומנם יש דברים מסוימים שלא תוכלו בלעדיהם, אך ייתכן שאת הדברים האישיים שלכם כן תעדיפו לשמור בארץ ולא לנייד איתכם לחו"ל.

נקודה שלישית קשורה לנקודה השנייה, אם אתם עושים רילוקיישן לתקופה קצרה ואין לכם כוונה לשכור דירה אפילו, אז אין גם טעם לבצע הובלה ימית, אתם יכולים לשמור את תכולת דירתכם בשירותי אחסנת דירה ליוצאים לרילוקיישן בארץ ולאלתר בעת שהותכם בחו"ל את מה שנדרש.

 

מה מומלץ לקחת לחו"ל ומה לאחסן

בעיקרון, נכון לקחת בגדים והנעלה לכל תקופות השנה, כלי מטבח, מצעים, דברים בסיסיים שאמורים לשמש כל בית. אין טעם להתחיל לקנות שם הכל ולו מהסיבה הפשוטה, ברגע שתחזרו ארצה תצטרכו למכור או לתרום הכל.

לגבי מוצרי חשמל, מחיר ותצטרכו אותם בארץ בעת חזרתכם, עדיף להשאיר אותם באחסון כאן ולא לנסות לשלוח אותם אל ארץ היעד. קחו בחשבון שתמיד תוכלו למצוא מקומות זולים לרכוש מכשירים דומים, וכן המשלוח עלול להרוס אותם. אתם יכולים לקנות בחו"ל מה שצריך וזה בהחלט עדיף. הדבר היחידי שרצוי תיקחו הוא את המחשב שם בוודאי נמצאים דברים אישיים.

דבר נוסף שמוטב להשאיר בארץ זה תמונות, פסלים וכדומה, שוב מהסיבה שאלה דברים שאפשר להסתדר בלעדיהם וחבל שהם יעברו תהליך שילוח. לעומת זאת, דברים בעלי ערך אישי סנטימנטאלי עדיף לקחת איתכם ולא להשאיר באחסון.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה