שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אחרי שבודקים – מנקים


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

אחרי שבודקים – מנקים:

 

כולנו מודעים לחשיבות הרבה שבביצוע בדק בית טרם אנחנו נכנסים לגור בדירה חדשה או לשהות במבנה חדש שאנחנו טרם מכירים. הבדיקה החשובה מטבע הדברים לא מאד אסתטית ולעתים מצטבר לכלוך רב שנוצר בעקבות בדיקה מעמיקה על מנת לשלול ליקויים או כשלים בחלל בו אנו נמצאים. במקרים של צנרת בעייתית לדוגמא, ידרשו אנשי המקצוע לשבור את הרצפות על מנת לבדוק ולתקן את הכשלים. במקרה של קירות מתקלפים הרי שיצטבר לכלוך ובמקרים של קדיחות ושבירות הרי שמצטבר אבק רב. ההמלצה היא, מאחר ומדובר על כמויות לכלוך אדירות, להסתייע בחברת ניקיון בתום הביצוע של בדק הבית.

 

למה כדאי להסתייע בחברת ניקיון?

מעבר דירה הינו מעבר נעים ומרגש ויחד עם זאת גם מעבר המקפל בתוכו המון בירוקרטיה, סידורים וכאב ראש לא קטן. ניקיון דירה חדשה אינו דבר בהכרח קל ולעתים לנקות דירה עד למצב ההולם תנאי מחייה, עלינו לנקות כמה ימים ניקיון יסודי ובלתי מתפשר. במקום להטריד עצמנו בטרחה נוספת, כדאי ומומלץ להעניק את הבכורה לאלו שזו עבודתם. מעבר לכך, חברות הניקיון מיומנות בניקיון מהיר, יסודי ויעיל גם כאשר מדובר בדירות מלוכלות ביותר. כך שעם כמויות אבק, לכלוך ואשפה שעלול להצטבר לאחר בדק בית, כדאי לנו לתת למקצועניים לטפל בכך.

 

נכנסים אל בית חדש ונקי

כולנו מכירים את התחושה של להכנס אחרי יום עבודה אל בית נקי. ישנו הבדל עצום בין שהות בבית מלוכלך ולא מסודר ובין בית נקי ומריח טוב. השקיעו כמה מאות שקלים בחברת ניקיון אשר תנגיש לכם בית חדש ומצוחצח ותחסכו לעצמכם את העבודה הרבה שבלנקות בית חדש לאחר שבוצעו עבודות ובדיקות כדוגמת בדק בית. חברות הניקיון דואגות גם לפינוי האשפה והפסולת הרבה כך שכל שנותר לכם הוא להנות מהבית החדש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה