שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איטום גגות


שיווק נכון
 
 

איטום גגות היא פעולה מהחשובים בתחזוקת מבנים. גג הבניין מתחבר לשאר חלקים כמו תקרות, קירות, רצפות וכו,. אם קורה נזק לגג יכולה להיות השלכה על כך לשלמות המבנה כולו. בתקופת החורף יורדים גשמים לא מעטים למזלנו אבל הגשמים הם למעשה מים שמטפטפים ויורדים ישירות על הגג. חלחול וכניסת מים לתוך המבנה יכולה לגרום לרטיבות ועובש ובמקרים קשים גם התפוררות וקריסה של תקרות וקירות. לכן תחזוקה של הגג היא בראש סדר העדיפויות.

תקופה מומלצת לביצוע איטום גג היא בזמן חום ויובש כמו קיץ. זאת מאחר וכל המשטחים שמיועדים לאיטום לא רטובים ואין סכנה שילכדו בפנים מים. סיבה נוספת היא כספית, הביקוש הכי גדול לאיטום גגות הוא בחורף ולכן המחיר של השירות הזה הרבה יותר גבוה מאשר בקיץ שמן הסתם אין דחיפות ואז גם אין ביקוש גדול. חשוב לדעת שיש שלבי עבודה מפורטים הקבועים בתקן לביצוע האיטום וחברה קבלנית שמוסמכת ופועלת לפי התו תקן תספק עבודת איטום יותר מקצועית ואיכותית מאשר חברה שלא.

קיימים כמה צורות וחומרי איטום. הישן והמוכר הוא זפת. כאן יש צורך לתחזוקה ובדיקה בערך כל שנה עד שנתיים. שיטה נוספת היא יריעות ביטומניות עשויות מתוצר לוואי של תהליך זיקוק הנפט. הן באות מכוסות בשכבה בצבע לבן וכך לא סופגות חום מקרני השמש לעומת זפת שהוא בצבע שחור. היריעות הביטומניות מאוד חזקות ועמידות ונדרש להחליף אותן פעם בשבע עד עשר שנים, מה שמספק חיסכון בעלויות.

לסיכומו של עניין חשוב לבצע איטום גגות מקצועי ואיכותי כדי לקבל הגנה טובה ומתמשכת לגג הבניין שלכם. הגנה כזאת תביא לחיים יותר שקטים מבחינת נזילות ודליפות האופייניות בזמנים רטובים כמו חורף.

חברת גבהים בע"מ מתמחה בביצוע איטום גגות איכותי לפי התקן ומוכרת ע"י משרד התמ"ת. צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם ללא התחייבות!

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה