שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איטום גגות ביריעות ביטומניות


שיווק נכון
 
 

איטום גגות ביריעות ביטומניות היינה שיטת איטום הפופולרית ביותר כיום בשוק איטום הגגות מבין כל חומרי האיטום הקיימים. איטום גגות ביריעות ביטומניות היינו עמיד ביותר ומשתלם ביותר לאורך זמן. יריעות ביטומניות מחזיקות מעמד עד כעשר שנים וזאת גם תקופת הזמן שנהוג לתת עליה אחריות על יד קבלני איטום גגות. יריעות ביטומניות מגיעות בשני סוגי עובי האחד בעובי של ארבעה מ"מ והשני בעובי של חמישה מ"מ. לקירות, מרתפים, מקלטים משתמשים ביריעות של ארבעה מ"מ ולאיטום גגות משתמשים ביריעות בעובי של חמישה מ"מ. איטום גגות ביריעות ביטומניות מבצעים על פי הנחיות התקן שמפרט את שלבי העבודה ואת איכות החומרים הנדרשים על מנת לספק ללקוחות עבודות איטום גגות ביריעות ביטומניות שכאמור יחזיקו מעמד ויתנו פעולת איטום במקסימום זמן שניתן בשיטת איטום זאת.

 

קיימים בשוק הרבה מאוד קבלנים או חברות איטום גגות. חלקם בעלי הכשרה והסמכה וכנזכיר לעיל עובדים על פי הנחיות התקן וחלק מהם ללא הכשרה ולפעמים לא מבצעים עבודה מספיק מקצועית כמו שצריך. במצבים אלו הלקוחות לאחר תקופה מסויימת מגלים שיש צורך לבצע תיקונים בשכבת האיטום או גרוע מזה לבצע איטום גג מחדש. מיותר לציין שמקרים כאלו גוררים הוצאות כספיות נוספות שהיו יכולים להימנע ללא הקבלן איטום היה מקצועי, בעל ניסיון ועבר הכשרה.

 

לכן כאשר בוחרים קבלן לאיטום גגות ביריעות ביטומניות חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת מלקוחות קודמים. כמו כל לתשאל את הקבלן על ההכשרות שהוא ועובדיו עברו או עוברים כדי להעיד על רמת המקצועיות שלו. הרבה מהם גם מספקים פגישת ייעוץ ללא התחייבות שבה אפשר כבר להבין עם "יש לנו עסק".

 

למעוניינים צרו קשר עם חברת גבהים והתרשמו מהאיכות והאמינות וכמובן המקצועיות באיטום גגות ביריעות ביטומניות.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה