שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איטום מבנים


שיווק נכון
 
 

איטום מבנים מטרתו מניעת כניסת נוזלים לתוך הבניין. מדובר על מבנים פרטיים, מבני תעשייה ומתקנים שונים, בניינים ציבוריים ועוד. נזילות ורטיבות הן הנזקים הכי נפוצים ובלי עבודות איטום ראויות עולה הסיכוי לחדירת נוזלים לתוך הבניין.

רטיבות: רטיבות עוברת מדירה לדירה, רטיבות חודרת מגג וממרפסות לבפנים. במקומות נמוכים היא מגיעה ממקורות כמו מי תהום.  הנזקים יכולים להיות פגיעה ביציבות המבנה, שחיקה של חומרי הבניה, התפוררות, התקלפות, סדקים ושברים, כתמים ובועות אויר, כמובן גם פגיעה בחפצים כמו ריהוט, מחלות דרכי הנשימה ומחלות פרקים הרבה פעמים נגרמים משהיה במקום בעל רטיבות ולחות. גזים ואדי גזים נכנסים לעתים קרובות למבנים ומשפיעים לרעה על המצב הבריאותי.

 

איטום מבנים איכותי מתקבל כאשר אוטמים את כלל מעטפת הבניין. הכוונה למקומות תת קרקעיים כדוגמת פירי מעליות, חניונים, מקלטים, מרתפים ועוד. בהחלט יש צורך לאטום גם חדרים רטובים כמו אמבטיות וחדרי שירותים, כביסה, וכדומה.

שיטות איטום כוללות התזה, הזרקה, הדבקה ומריחה. החומרים צריכים להיות איכותיים בהתאם להוראות התקן ובהתאם לסוג המבנה. מדובר על חומרי איטום צמנטיים, ביטומניים, אפוקסיים, אקרילים, פוליאוריתניים, יריעות איטום כמו יריעות ביטומניות ועוד.

 

כלל חשוב הוא לבדוק את המשטח המיועד לאיטום לפני תחילת העבודה. חומרים ממשפחה מסויימת יש ליישם עם חומרים מאותם משפחה. יריעות ביטומניות על חומרים ביטומניים כמו זפת או יריעות ביטומניות קודמות. אקריליים על אקריליים. אחרת יהיה צריך לבצע הכל מחדש וזה כמובן יגרור הוצאות נוספות מיותרות.

 

איטום מבנים היא פעולה חיונית בשמירה על תקינות ושלמות המבנה לאורך זמן. זוהי חלק מתחזוקת מבנה ראויה. חשוב לא פחות החברה המבצעת את האיטום. אם החברה או הקבלן מחפפים בעבודה שלהם או פשוט לא עושים אותה מספיק טוב אין משמעות לעבודת איטום המבנים שנעשה כי יהיה צורך לתקן או חלילה לבצע איטום מחדש, מה שכמובן לא רצוי בהחלט.

 

לבירור בחירת קבלן מקצועי, אמין ואיכותי צרו קשר עם חברת גבהים וקבלו יעוץ לפי הצרכים שלכם עוד היום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה