שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איך בודקים חנויות שעונים


mata rotze
 
 
לקנות שעון מיוחד ובזול? לחלק גדול מהאוכלוסיה השעון נחשב להרבה יותר משעון יד. הלוא היום, בתקופת הסמארטפונים, לא מוצאים בו תועלת או צורך, אם כן מדוע למעשה אנשים רבים עדיין הולכים עם שעונים? וחשוב מכך למה הם מוצאים סכומים גבוהים של כסף? (שעון יד יוקרתי יכול בקלות להגיע לאלפי שקלים).

התשובה פשוטה יותר ממה שחושבים - נושא השעה הוא לא הדבר החשוב, אלא הדבר המרכזי הוא מה שהוא משדר - אלגנטיות ויוקרה וכמובן גם הוא אביזר אופנה ייחודי.

בדומה למכישרים אחרים, מה שנראה טוב ואיכותי ומחזיק שנים ארוכות הוא בדרך כלל יקר. לכן חשוב לי לשתף ולהסביר לכלל האכולוסיה ובעיקר לצרכני השעונים הכבדים, שלא צריכים להיות הבן של רוטשילד ע"מ להנות משעון של הובלוט ומהוותי מזה אין צורך למשכן את הרכב בכל פעם שאנחנו רוצים לקנות לעצמנו שעון ייחודי.

Guess שעונים

כשם שכתבתי קודם, אנו לא מוכרחים להשקיע כסף רב על קניית שעון יד, בשנים האחרונות אפשר להשיג את מרבית הדגמים החמים ביותר בסכומים הרבה יותר שפויים, מאילו שיש ברוב החנויות בארץ. הכיצד? זה די פשוט, מעבר לעריכת סקר מעמיק בחנויות שעונים רגילות מומלץ לברר גם את טווח המחירים בחנויות אינטרנטיות, אני בטוח ומשוכנע שהסכום שביקשו עבורו יהיה הרבה יותר זול.

תחשבו על זה ככה, חנויות מקוונות רוכשות את מלאי השעונים מאותם היבואנים ומציעות אותם למכירה במחיר אטרקטיבי במיוחד מכיוון שההוצאות שלהן נמוכות בצורה משמעותית. אין חשבון מים ושכירות ובגלל זה הלקוח נהנה ממחיר מעולה על שעון החלומות שלו.

תמיד שרוכשים שעון יד בין אם הוא אחד יוקרתי של סאב או אומגה או שעון פשוט יותר של מותג לא מוכר, חשוב מאוד לוודא שקיבלתם אכן מוצר אמיתי ולא חיקוי וכמובן גם, שהשעון מגיע באריזת היצרן, שניתן לכם המס"ד ואת טופס האחריות.

נקודות אלו חשובות במקרה של רכישה בחנות וירטואלית וקל וחומר בחנות רגילה. כמובן שקיימות לא מעט חברות שמספקות ללקוחותיהם מבחר פינוקים כמו לדוגמה שירות משלוח עד הבית, חריטה בחינם ועוד שיכולים להיות לחלק מהאנשים שיקול בקניה. אם אתם עדיין צריכים מידע מקיף יותר - הכנסו לכאן בעזרתו תוכלו למצוא מחירים, טיפים ופרטים ממבחר נותני השירות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה