שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איך בוחרים חברת הובלות


מוטי מוטי
 
 

 

שירותי הובלות הם משהו שכמעט כל אחד מאיתנו נזקק לו בשלב כזה או אחר של החיים שלו. במהלך חיינו אנו צוברים בדרך כלל רכוש רב, רהיטים, בגדים, ציוד אלקטרוני ועוד וכאשר אנחנו עוברים דירה אין לנו ברירה אלא לפנות אל שירותי הובלות בכדי שנוכל לשנע את הרכוש שלנו אל הדירה החדשה. מאחר ובמסגרת שכירת שירותי הובלות  אנחנו למעשה מוסרים את כמעט כל רכושנו עלי אדמות לידיהם של זרים כדאי מאוד לעשות בחירה מושכלת כאשר אנחנו מחליטים באיזה שירות להשתמש.

 

סוגים של הובלות

ישנם מספר סוגים שונים של שירותי הובלות העומדים לרשותנו כאשר אנחנו צריכים להעביר ממקום למקום תכולה של דירה או משרד. ישנם שירותי הובלות שמציעים את ההובלה בלבד ואילו שירותים אחרים מציעים גם אריזה של הדירה או המשרד ופריקת החפצים במעון החדש. ההבדלים בין הסוגים השונים של השירות נמצאים כמובן בין היתר בעלות שלהם, אך גם במידת הנוחות ורמת השירות שאנחנו מקבלים מהחברה.

 

הובלה בסיסית

כאמור, אחד הסוגים של שירותי הובלות כולל את שירותי ההובלה בלבד. במצב כזה כל האחריות על אריזת הציוד והסידור של ביעד החדש נופל על כתפינו. החברה שמבצעת בעבורנו את ההובלה רק מגיע לשאת את החפצים והארגזים אל המשאית, הובלתם אל הכתובת החדשה ונשיאתם לתוכו. כל השאר, בעיקר האריזה והפריקה, נותר באחריות האדם הפרטי. האופציה הזו של שירותי הובלות היא חסכונית יחסית מבחינה כספית אך תובענית מאוד מבחינת זמן ומאמצים

 

הובלה מורחבת

שירותי הובלה מורחבת כוללים לא רק את שינוע החפצים ממקום למוקם אלא גם את אריזתם ופריקתם. שירות כזה מותיר את האדם שעובר דירה או משרד חופשי כמעט לגמרי מדאגות. החברה אחראית על אריזת כל הציוד, נשאיתו, הובלתו אל היעד החדש ופריקתו שם. אופציה זו של שירותי הובלות היא מטבע הדברים יקרה יותר אך אנשים רבים מעדיפים לשלם מעט יותר בעבור השירות המורחב. בדרך זו ניתן לחסוך זמן וטרחה רבים בתקופה המורכבת והעמוסה של מעבר דירה או משרד.

 

הובלות עצמאיות

לבסוף, תמיד ישנה את האופציה של לבצע הובלות בכוחות עצמנו ללא שכירת גורם חיצוני שיבצע אותן בעבורנו. במצב כזה עלינו להיות בעלים, או לפחות משאילים או שוכרים, של רכב גדול מימדים כמו טנדר או משאית שמסוגל לשאת ציוד רב. כאשר אנחנו רוצים לבצע הובלות באופן עצמאי עלינו לזכור כי על הטרחה הכרוכה בכך נופלת על כתפינו, החל מאריזת התכולה, דרך נשאיתה, הובלתה ופריקתה ביעד החדש, משימה שיכולה להיות קשה למדי. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה