שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איך לממן את השיפוץ הבא?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

ההחלטה על שיפוץ הדירה או הבית הפרטי ללא ספק הינה החלטה חשובה מאוד. כאשר עומדים לפני שיפוץ הבית צריך לחשוב על פרטים רבים אשר יכולים להפוך את השיפוץ למהיר ונוח, וגם ליעיל יותר. החלטה על שיפוץ יכולה להיות חשובה כאשר מדובר בבית ישן או בבניין אשר צריך לשפר את התשתיות שלו ולהתקין בו דברים נוספים כמו בניית מעלית למשל. פעמים רבות החלטה על שיפוץ מתבצעת בעזרת תוכנית תמ"א 38, אשר הינה תוכנית מתאר ארצית במסגרתה הקבלן או האדריכל אשר משפץ את המבנה מתחייב לבצע את השיפוץ ללא עלות עבור הדיירים ובתמורה זוכה הגמר השיפוץ לחלק מן הבניין אשר עובר לבעלותו.

 

כאשר עומדים לפני רכישת דירה חדשה, כדאי לבדוק האם היא עומדת בפני שיפוץ או שיש צורך בכך במועד מאוחר יותר. במקרה זה פעמים רבות כדאי להמתין אם רכישת הדירה עד לתום השיפוץ, ולהיכנס למגורים בה רק בסיומו. מצד שני ניתן לקחת בחשבון כי אתם תהיו אלה שתצפצו את הדירה מיד לאחר הכניסה אליה, במצב זה הרי שתתמקחו על מנת להוריד את מחיר הדירה לפי עלות השיפוץ. בצורה כזאת תוכלו לשפץ את הדירה לפי טעמכם ולא לקבל אותה לאחר שיפוץ ואז לגלות כי יש מספר דברים שלא מתאימים לכם.

 

שיפוץ הדירה יכול לכלול אלמנטים רבים כמו שיש למטבח, בניית חדרי ילדים או חדרי ארונות, התקנת פרקט או ריצוף חדש, שיפור ושינוי מבנה השירותים או המקלחות, וכן הלאה. שיפוץ הבית יכול להקנות לו מראה חדש ושונה, ולשפר את איכות החיים של הדיירים בו. פעמים רבות ניתן גם לקחת משכנתא על מנת לשפץ את הבית, וניתן להתייעץ אם יועץ משכנתאות בדבר גובה המשכנתא הרלוונטי ועלות ההחזר החודשי. פעמים רבות שיפוץ הבניין בדרך זו יכול להיות יעיל מאוד ומשתלם לטווח הרחוק, גם כאשר חושבים על השכרת הדירה או על מכירה של בהמשך. שיפוץ יכול להעלות את מחיר הדירה בצורה משמעותית. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה