שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איכות המים של ברי המים של תמי 4


אמנון
 
 

צרכנים ביתיים רבים כבר החליטו שבר מים הוא פתרון אספקת מי השתייה שלהם, וזו החלטה נכונה בכל קנה מידה: אין צורך לסחוב יותר בקבוקים מהמרכול, וגם לא להסתמך על מי הברז, שאם נודה – ברוב הרשויות בארץ לוקה בחסר. האם בדקתם מה איכות הסינון הממשית של המים שלכם? האם אתם יודעים כל כמה זמן צריך להחליף מסנן, ורכיבים אחרים האחראיים על טיהור המים? בר מים תמי 4 ידוע כאחד ממוצרי אספקת המים המתקדמים בעולם. הוא מכיל מסנן פחמי ומושתת על נורת חיווי אולטרה סגולית. צמד רכיבים זה דואג, למעשה, לספק לכם מים נקיים וצלולים כל העת.

מים צלולים כל משך פעולת המכשיר

המים היוצאים מהמכשיר צלולים לחלוטין, וכבר כשמסתכלים עליהם נמזגים ניתן לחוש בשינוי: המים פשוט נקיים להפליא, ומוגשים לכוס כשהם לא רק מוכנים לשתייה אלא בעלי טעם אקזוטי במיוחד. אם גם אתם כבר סקרנים לדעת מה גורם לכך, ומה הסוד של בר המים הנכסף שמעניק איכות שכזו, כאן נספק את כל המידע על המכשיר ואופן פעולתו.

בר המים של שטראוס בעל תקן 1505 לאיכות מי השתייה

מכון התקנים הישראלי מת"י קבע כי בר מים תמי 4 הוא בעל תקינה 1505 לאיכות מי השתייה. מומחי המכון, שעקבו באדיקות אחר אופן פעולתו של המכשיר מצאו את מסנן המים שלו ונורת החיווי ברמה גבוהה ביותר, אשר דואגת למים נקיים וטעימים לשתייה.

מסנן המים, אופן פעולתו וזמני החלפתו

מסנן המים הנו מסנן פחמי והוא הרכיב האחראי באופן ישיר על איכות מים של תמי 4. המסנן דוחה חלודה ולכלוך מהצנרת ברמות הגבוהות ביותר, ועל כן ערב למזיגת מים זכים ונקיים. המסנן הפחמי נדרש להחלפה כל חצי שנה על ידי טכנאי מיומן מטעם חברת "שטראוס", עמו ניתן לקבוע מפגש באמצעות הטלפון. הטכנאי יגיע לביתכם ויבצע את ההחלפה.

נורת האולטרה סגול, אופן פעולתה וזמני החלפתה

נורת האולטרה סגול אחראית על סינון הבקטריות מהמים. סינון בקטריאלי הוא אחד מהסממנים החשובים כשאתם מודדים איכות של מי שתייה. סינון מסוג כזה מבוצע ברמות שונות בחברות המים, אולם רק בשטראוס הוא מתבצע באדיקות המרבית אשר איכות מים של תמי 4 נובעת ישירות ממנה. אלו הם המים עם האחוז הבקטריאלי הנמוך ביותר שניתן למצוא בתעשיית המים, הודות לנורה זו. היא נדרשת להחלפה כל שנה על ידי טכנאי מטעם חברת "שטראוס", עמו ניתן לקבוע מפגש באמצעות הטלפון. הטכנאי יגיע לביתכם ויבצע את ההחלפה.

שירותים נוספים מבית "שטראוס"

ניתן לשדרג את בר המים על ידי הוספת מגשים לכוסות, החלפת הפאנל של בר המים וכד'. גם פעולות אלו דורשות התקנה על ידי מקצועני חברת "שטראוס" בלבד בכפוף לתעודת האחריות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה