שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איכות מים מסוננים של תמי4


אמנון
 
 

חברת שטראוס קיימת במשק יותר משמונים שנה, ואילו בתחום המים היא פעילה יותר מארבעים שנה. החברה משקיעה רבות בפיתוח ומחקר, ולרגע אינה נחה על זרעי דפנה, וזאת מתוך הרגשת מחויבות למעגל הלקוחות הנפלא ומתוך רצון ללמוד ולשפר עוד- מתוך תפישה שבכול רגע נתון ניתן להמשיך ולהתקדם, וזאת החברה הוכיחה לא פעם בהצלחה יתרה. מכאן שכיום אתם מוזמנים ליהנות ממכשיר מוביל, מוזמנים ליהנות מבר מים תמי 4! בר מים תמי 4מספק מים טעימים, בריאים ומסוננים, כך שלכם רק ניתן לבחור האם אתם מעדיפים את המים שלכם קרים, חמים או אולי מוגזים.

עמידה בתקנים המחמירים ביותר

מתקני המים של חברת שטראוס עומדים בכול התקנים המחמירים ביותר. מכאן שכלל מוצרי שטראוס מחזיקים בתו תקן הישראלי 1505 (מתייחס לאיכות סינון וטיהור מי השתייה שלנו), ובנוסף החברה גם מחזיקה בתו בטיחות 5452 שמתייחס לרמת איכות המים. כיוון שמים מהווים חלק משמעותי מהצריכה היומית שלנו, רק הגיוני שנעשה כל שצריך על מנת לוודא שהמים שמגיעים אלינו יהיו באיכות הכי גבוהה שניתן, וכאשר כל שנדרש מאתנו זה רק לרכוש את המתקן המעוצב ולאחר מכן ללחוץ על כפתור, הרי שאין שאלה מדוע רבים ממליצים בחום וממשיכים לרכוש מכשירי מים תמי 4 מבית שטראוס.

התנהלות אחראית

חברת שטראוס מאמינה בשירות מוביל לכל אורך הדרך, ועל כן האחריות והחלפים נמצאים במסגרת ההסכם של השירות- על מנת לאפשר ללקוחת החברה ליהנות מהתוצר הסופי, מים מסוננים, באופן נעים ונטול דאגות. עם זאת, החברה כן מבקשת מהלקוחות שישמרו על סביבה נקייה ויקפידו על החלפת החלפים והחלקים בזמן, וזאת על מנת לשמור על אותה איכות גבוהה וחסרת פשרות.

סינון מושכל

אם ננסה לסכם את איכות המים של בר מים תמי 4, נציין ששמירה על סטנדרטים גבוהים לצד פיתוח שוטף, הם אלו שעומדים מאחורי עוד מוצרים חכמים, ארגונומיים ושמאפשרים ליהנות ביתר קלות ממים קרירים וטעימים. כמו כן נציין שגם במקומות בארץ בהם המים בברזים טעימים, עדיין רבים בוחרים בחוכמה ליהנות ממתקן תמי 4, ולו כי פה מדובר במים שהם נקיים מחיידקים ומשאר פרמטרים מזהמים (חלודה, פיח, חול...), אך הוויטמינים החשובים כן נשארים במים, כך שהגוף זוכה ליהנות מסידן נתרן, קלציום ומגנזיום, אך נמנע משאר המזיקים. גם אתם רוצים ליהנות ממים טעימים ובריאים, גם אתם רוצים לחדול משתייה ממותקת ולהתנהל באורח חיים יותר בריא? אתם מוזמנים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה