שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אינסטלטור


רוני רונאל
 
 

 

החיים מתקילים אותנו מדי פעם במאורעות לא נעימים שאיתם צריכים להתמודד ואין ברירה, אחד מסוג המאורעות הללו נקרא "תקלות אינסטלציה" – לא נעים להיפגש איתן פתאום משום מקום, אבל צריך להתמודד איתן וכמה שיותר מהר כך שלא נפגע באיכות החיים שלנו. התקלות הללו יכולות לבוא במגוון אופנים וסוגים שונים – סתימות בחלקי הצנרת, צורך בתיקון דוד השמש, איתור נזילות ואף שימוש בשאיבות ביוב לצרכים שונים. הקושי האמיתי הוא באיתור אינסטלטור מוצלח בתחום שאיתו ניתן יהיה לעבוד לאורך כל החיים באזור המגורים בו אנו חיים. עם זאת, קושי לא אומר שלא ניתן למצוא את מה שמבקשים ועם קצת הבנה של התחום – ניתן למצוא בעל מקצוע מעולה.

 

הזמנת אינסטלטור – האם זו חובה?

לפני שנתעסק בשאלה כיצד מוצאים אינסטלטור טוב לעבוד איתו באופן קבוע, חשוב שנדע האם בכלל ישנה חובה להשתמש באינסטלטור בכל המקרים הללו. לכאורה, פתיחת סתימות למשל יכולה להיעשות באופן עצמאי ולהיפתר כליל כתוצאה מכך וזאת מבלי שהוצאנו אגורה שחוקה מהכיס. ישנם בהחלט אנשים מוכשרים המסוגלים לבצע את העבודה ולטפל בבעיה ואפילו באופן לא רע, אך בן-אדם ממוצע שאין לו ידע והתמחות בתחום האינסטלציה פשוט לא בנוי להתמודד גם עם סתימות. גם אם נראה שהצלחתם אולי לפתוח את הסתימה, עבודה לא נקייה שאינה בוצעה בידי אינסטלטור מוסמך ככל הנראה תסב נזק משמעותי לעתיד שיתבטא או בסתימות חוזרות ונשנות או בצורך להחליף את כל הצנרת, ואז הנזק הכלכלי יהיה משמעותי בהרבה.

 

מציאת אינסטלטור – כבר לא מסובך בכלל

הפריבילגיה לומר לעצמנו שקשה למצוא אינסטלטור טוב נתנה ללא מעט אנשים את המצע להתעלם ולנסות לטפל בבעיות בעצמם, אך האמת היא שכיום בעזרת האינטרנט ניתן למצוא אינסטלטור מומלץ תוך שניות ספורות דרך מנועי החיפוש השונים. כל שנדרש לעשות הוא להכניס את מילות המפתח הקשורות לתחום – החל מתקלות אינסטלציה שונות שנתקלנו בהם וכלה בשמות של בעל המקצוע (אינסטלטור, שרברב וכד') וכתוצאה מכך להשיג מספר מגוון של טלפונים של אינסטלטורים.

נוכל גם להשתמש באינטרנט על מנת לקבל המלצות על אותו בעל מקצוע מלקוחות שהתנסו בשירותיו וכך לדעת בוודאות שאנחנו שוכרים לעבודה אדם אמין שיודע מה שהוא עושה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה