שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אינסטלטור בכפר יונה


Damien Rot

Damienroth

 
 
אינסטלטור בכפר יונה  
 

אנחנו נכנסים לבית והכל נראה כרגיל עד שאנחנו מבחינים במשהו לא תקין – מים רבים שנקוו בחדר האמבטיה. סביר להניח שפיצוץ הוא זה שגרם ליציאה של המים הללו וזאת רק בעיה אחת שיכולה להיווצר בצנרת הביתית שלנו. הצינורות אמנם חבויים בתוך קירות הבית אך אין זה אומר שאנחנו צריכים להתעלם מהם ומבעיות שנגרמות בהם. סביר להניח שהפיצוץ שתיארנו היה יכול להימנע אם רק היינו שמים לב לסימני אזהרה או מטפלים בדליפת מים בזמן על ידי קריאה לאינסטלטור בכפר יונה

פיצוץ של צינור הוא רק דוגמה אחת לבעיה שיכולה להיווצר בצינורות הבית והוא נגרם בדרך כלל בגלל דליפה קטנה שהחמירה עם הזמן. מים גורמים להחלשות של הצינורות בהם הם עוברים וזה תהליך טבעי שמוביל לבליה של הצינורות. מים מתחילים לחלחל דרך נקבים בצינור והם ממשיכים לעשות זאת עד שנוצר בצינור חור גדול או פיצוץ פתאומי שגורם ליציאה של מים רבים דרך הצינור התקול.

פיצוץ של צינור הוא רק דוגמה אחת לבעיה בצנרת ורובנו היינו עדים לבעיות נוספות כמו דליפות, סתימות, הצטברות אבנית וחלודה. מערכת הצינורות המורכבת והמסועפת כוללת בתוכה חלקים רבים וכדי שהיא תתפקד כראוי, חשוב לבצע בדיקות תחזוקה בעזרת אינסטלטור בכפר יונה שמתמחה בכל סוגי התקלות.

חשוב גם שנשים לב כשהבית שלנו מאותת לנו שמשהו לא כשורה בצינורות שבו. כתמי מים למשל נוטים להופיע במקומות בהם יש דליפה שמעידה על החלשות של צינור ולכן חשוב לשים לב לקירות ולרצפה בחדרים בהם יש מערכת מים.

אנחנו נמצאים שעות רבות בביתנו וזה אך הגיוני שנרצה שהכל בו יתנהל כשורה. כדי לפתור תקלות במערכת הביוב והצנרת הביתית, קראו למומחים בלבד, כמו אינסטלטור בכפר יונה, שנות הניסיון שלו מאפשרות לו לאתר תקלות במהירות ולטפל בהן ביעילות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה