שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אינסטלטור בנתניה


Damien Rot

Damienroth

 
 
אינסטלטור בנתניה

הם נמצאים בכל עבר... במטבח... באמבטיה ואפילו במקרר! אל דאגה, לא מדובר על מקקים אלא על משהו טוב בהרבה – מים. אנחנו מסתכלים אליהם כחלק מהשגרה היומית שלנו אך רובנו לא מבינים כמה תחזוקה נדרשת כדי לספק מים בטוחים לשימוש. אינסטלטור בנתניה יעזור לכם להבין את חשיבות התחזוקה של הצנרת בביתכם כך שתוכלו להבין במה זה כרוך.

הבעיות הנפוצות בצינורות בבית הן דליפות, פיצוצים וסתימות. אתם וודאי מהנהנים בראשם בהזדהות למשמע הבעיות האלה, שכן נדיר למצוא אדם שלא נתקל בבעיה כזאת או אחרת בצנרת בביתו. חלק מהבעיות הללו נגרמות כתוצאה מתחזוקה לקויה והשאר כתוצאה משחיקה טבעית שמתרחשת בצינורות הבית.

אינסטלטור בנתניה יתקן לכם בעיות בצנרת בבית שלי קשר לגורמים שלהן ויסביר לכם כיצד לשמור על הצינורות לאורך שנים. אחת מהבעיות כפי שאמרנו היא תחזוקה לקויה. למה הכוונה בעצם? הרי אנחנו לא מנסים לפגוע בתשתיות בביתנו. זה נכון אך לעתים אנחנו מסבים נזק לבית בלי כוונה תחילה. לדוגמה, כאשר אנחנו רוצים לפתוח סתימה בעצמנו, ננסה את הפתרון הקל ונשפוך חומר פותח סתימות לתוך הצינור הבעייתי והרי זה פלא: הסתימה נפתחת! החומרים הללו אולי מקלים על הבעיה אך זה זמני בלבד והתופעות ארוכות הטווח הן חמורות בהרבה מהבעיה הראשונית.

חומרים פותחי סתימות רבים מכילים רכיב שנקרא סודה כאוסטית. זוהי חומצה חזקה מאוד שממיסה חומרים אורגניים בתוך הצינור ומשחררת את הסתימה. לא רק שהאדים החריפים שעולים כתוצאה מההמסה הזאת עלולים להזיק לנו אלא החומר מזיק גם לצנרת. החומצה הזו היא חזקה כל כך שהיא ממיסה גם חלק מהצינור עצמו כך שהוא הופך לפחות חזק ועלול להיגרם בו פיצוץ. יש תרכובות ממיסות אחרות בשוק אך התוצאה של רובן היא זהה: שחיקה חמורה של הצנרת.

זוהי רק דוגמה אחת לתחזוקה לא טובה של הצנרת ולכן לא כדאי שתהיו האינסטלטורים של עצמכם אלא תקראו לאינסטלטור בנתניה שיעזור לכם. תחזוקה לקויה היא אחד הגורמים לבעיות בצנרת אך לעתים הצינורות מתבלים באופן טבעי וכך קורים מצבים של דליפה, פיצוץ או סתימה. חשוב שתשימו לב לבעיות מסוג זה שמתרחשות בביתכם ואל תהססו – הזמינו איש מקצוע כמו אינסטלטור בנתניה שיפתור הכל בצורה מקצועית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה