שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אינסטלטור בשרון


Damien Rot

Damienroth

 
 
אינסטלטור בשרון

לפני העידן המודרני, תנאי החיים היו קשים ולא הייתה מודעות לתברואה כפי שיש היום. לפני המצאת הצנרת המודרנית, אנשים חיו בבתים ללא מערכת ביוב ומי שופכין זרמו ברחובות. המים המזוהמים הללו היו מלאים בחיידקים שגרמו לתחלואה גבוהה ומשכו מזיקים וחרקים שגם הם היוו מטרד גדול. הבעיה החמורה הזו נפתרה עם המצאת מערכת הביוב שהורידה את מי השופכין מתחת לפני הקרקע ובכך פתרה את בעיית התחלואה. למרות הקיום של מערכות הצינורות המשוכללת שיש כיום, עדיין יש בעיות כמו פיצוץ צינורות, נזילות וחלחול של מי שופכין לקרקע. לשם כך, ישנם שירותי ניקיון שונים כמו ביובית בשרון.

מהי ביובית?

ביובית היא משאית מיוחדת שיש לה תפקיד כפול: שאיבה ופתיחת סתימות. כאשר בבית משותף, פרטי, בניין, צנרת עירונית או בבניין משרדים יש תקלה במערכת הביוב כמו אחת מאלו שהזכרנו לעיל, מזמינים את השירותים של ביובית בשרון כדי לפתור את הבעיה, תמצאו אותה רק אצל אינסטלטור בשרון.

מה עושה הביובית?

כאמור, לביובית יש שני תפקידים:

1.    שאיבה (יניקה)– כאשר יש פיצוץ בצינור גדול ומי שופכים מתחיל להצטבר, חשוב להיפטר מהם באופן מידי. לשם כך, ביובית בשרון שואבת את המים המציפים לתוך מיכל ייעודי שנמצא עליה כך שהנוזלים מפונים במהרה ומבלי לגרום לנזק.

2.    פתיחת סתימות (הסנקה) – בצינורות גדולים עלולות להיווצר סתימות כתוצאה מגורמים שונים כמו גדילה של שורשי צמחים לתוך הצינור, הצטברות של חלקיקי בטון ועוד. כדי לשחרר את הסתימה הזו, לביובית בשרון יש צינור מיוחד שמזרים מים בלחץ גבוה לתוך הצינור הסתום והם דוחקים את הסתימה החוצה ומאפשרים למי השופכין להמשיך לזרום.

אם יש לכם בעיה של סתימת, נזילה או הצפה כתוצאה מנזק לצינור ביוב, התקשרו לביובית ברמת השרון שתפתור לכם כל תקלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה