שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אינסטלציה


רוני רונאל
 
 

 

לא מן הנמנע שגם אתם תתקלו במצב הלא נעים שמצריך טיפול בבעיית אינסטלציה, הרי בסופו של דבר כאשר משתמשים במשהו הרבה זמן – בסוף הוא מתקלקל או נשחק ויש דורש לחדש או לרענן אותו. כך גם במערכת האינסטלציה (צנרת) של הבית אשר מעבירה כל יום בצורה שוטפת מים לכל האזורים השונים – מקלחת, שירותים, כיורים ועוד. כתוצאה מהשימוש הבלתי פוסק, יכולות להיווצר לא פעם ולא פעמיים סתימות באזורים שונים וכאשר המצב מתרחש – בדרך כלל נכנסים קצת לפאניקה כיוון שתפקוד הבית לא יכול להמשך כך. עם זאת, בפועל, אין כל סיבה להיכנס לפאניקה ואם מבינים את השלבים שצריך לפעול בהם לצורך טיפול בבעיה – הכול יהיה פשוט יותר.

 

למה שלא אנסה לטפל בתקלה בעצמי?

נפתח בשאלה הבסיסית שכל אחד שנתקל בבעיית אינסטלציה שואל את עצמו – אולי ניתן לגיס בעל הידיים הטובות לטפל בבעיה, למה שלא נקרא לילד שיבוא במיוחד לסדר לי את הכיור, כך נוכל לחסוך לעצמנו כמה מאות שקלים ולהסתדר בסופו של דבר. בדיוק בגלל הטעות הזו, אנשים רבים נתקלים במצב ביש שבו לאחר ניסיון הטיפול הנקודתי בתקלת האינסטלציה הם היסבו לעצמם נזק חמור בהרבה לצנרת שהתבטא לאחר מכן בתשלום גבוהה בהרבה מזה ההתחלתי. כאשר נתקלים בתקלת אינסטלציה ישנה חובה לפנות כמה שיותר מהר לאינסטלטור. אין לדחות את הפנייה אליו ולא לחשוב על השיקולים הכלכליים כי הם יכולים להביא בסוף לנזק חמור יותר מזה שהיה לפני.

 

איך עכשיו אשיג מספר של אינסטלטור?

ומכאן עוברים לשאלה הבאה שנשאל את עצמנו – אם לא יצא לכם עד עכשיו להיתקל בבעיות אינסטלציה בבית, הרי שלא אמור להיות לכם מספר של אינסטלטור מוכר שעבדתם איתו בעבר. הדרך הטובה ביותר להשיג מספר של אינסטלטור היא באמצעות התייעצות עם מכרים שלכם, עליהם אתם יכולים לסמוך שיפנו אתכם לאיש מקצוע טוב ויסודי ולא לאיזה חאפר שמתחזה להיות איש מקצוע. בתחום הזה ישנם לא מעט אנשים מהסוג זה ולכן יש להיזהר במי שאתם מזמינים לפתח ביתכם ולשקול טוב את הצעדים המובילים להחלטה אם איזה איש מקצוע תעבדו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה