שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אינסטלציה סניטרית


רוני רונאל
 
 

 

כאשר מדברים על נושא האינסטלציה ישנם שני סוג אינסטלציה שונים: הראשון הוא סוג הנקרא אינסטלציה תעשייתית והיא בדרך כלל גם מסופקת על ידי חברות אינסטלציה גדולות ולא אנשים פרטיים. בין סוגי השירותים הניתנים במסגרת אינסטלציה תעשייתית ניתן למצוא שירותים כמו שאיבת בור ביוב, שאיבת בורות שומן, ניקוי קווי ביוב ועוד שלל פעולות אחרות. רוב הפעולות התעשייתיות נעשות בחוץ ולאו דווקא בתוך מבנה מסוים. כאשר מדברים על אינסטלציה הנעשית בתוך בית כגון פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון דודי שמש, סיוד קירות, שיפוצים, העברת דירה וניקיונות הרי שכבר מדברים על אינסטלציה סניטרית. במאמר זה נעבור על סוגי התקלות הקיימות במסגרת אינסטלציה סניטרית ונבין אותם לעומקם תוך המלצה על הפיתרון הראוי להן.

 

אינסטלציה סניטרית – אינסטלציית הבית

המילים אינסטלציה סניטרית מתייחסות לאינסטלציה הנעשית בפנים הבית – טיפולים בצנרת של בית או בניין, פתיחת סתימות בביוב או במקומות אחרים דוגמת אסלת השירותים, המקלחת והכיורים. סידור הזרם בברזים במידה ואין מספיק לחץ של מים. איתור נזילות טיפול ראוי בהם לפני שהן מתחילות לטפטף לנו מהקירות, סיוד קירות לצורך עיבוי הקיר והפיכתו לכזה בריא וטוב ועוד כל מיני פעולות אחרות דוגמת שיפוצים והעברות דירה. אינסטלציה מהסוג הזה ניתנת בדרך כלל על-ידי אינסטלטורים פרטיים המספקים שירותים בצורה קבועה ללקוחות בבתים מסוימים. אינסטלציה סניטרית יכולה לעיתים להיראות ככזו הניתנת לביצוע עצמאי וללא צורך בהזמנה של איש מקצוע, אך אל לנו לטעות. בדומה לאינסטלציה תעשייתית בה ישנו צורך בשימוש במכשור המתקדם שלא היינו משיגים בכוחות עצמנו כיוון שהוא יקר מאוד, הרי שבאינסטלציה סניטרית הפעולות שצריכות להיעשות לא רק דורשות מכשור מסוים, אלא גם מסובכות מאוד לביצוע לאדם שאינו מומחה בתחום.

 

כל אינסטלטור עובר גם קורס אינסטלציה סניטרית מורכב

חשבתם שכל אדם יכול להיות אינסטלטור בין יום? הרי שטעיתם ובגדול. אינסטלטור חוקי הוא כזה שקיבל תעודה ממשרדי הרווחה שעבר קורס אינסטלציה אקדמאי וכי הוא מוכשר לטפל בבתים של לקוחות. במידה ואתם מזמינים אינסטלטור לביתכם, הרי שאם אתם רוצים לדעת שאתם מקבלים את השירות המקצועי שאותו הזמנתם – כדאי שתשאלו את אותו אדם שהבאתם אם הוא יכול להציג לכם תעודת מקצוע המוכיחה זאת. אל תתביישו והתעקשו על כך, כך שתקבלו טיפול ראוי לבעיה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה