שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איתור נזילות


אלי תכלת

אלי 

 
 

את תחום הצנרת הביתית כולנו מכירים, וכולנו חווינו בעיות כאלה ואחרות בצנרת הביתית האישית שלנו. בדרך כלל התקלות במערכת הביתית הן סתימות. סתימה זו תקלה שכיחה ביותר, ולמעשה בדרך כלל היא נקודתית ואפשר לטפל בבעיה בקלות בעזרת שימוש בכלי המוכר לכולנו: פומפה. למרות שנראה לנו שפתרנו את הבעיה ואפשר להוריד מים ללא כל תקלה, מדובר בפיתרון זמני בלבד.

כדי שנמנע מתקלות עתידיות שישאירו אותנו חסרי שירותים וינקזו מאיתנו כסף רב, נצטרך להזמין בעל מקצוע לתיקון נזילות שידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אינסטלאטור לא ישתמש בפומפה. אינסטלאטור מקצועי יעשה לכם בדיקה מקיפה בכל הבית. הרי נזילה אחת יכולה להוביל לנזילות נוספות.

 

אז ממה בעצם נגרמות סתימות?

שימוש לא כראוי בשירותים יכול לגרום לתקלות רציניות. כשכתוב על עטיפות של מוצרים שונים (תחבושות, טמפונים, קונדומים...) שהזריקה לשירותים אסורה, אנחנו צריכים להקשיב לכתוב. פעמים רבות אינסטלאטורים מגלים תקלות חמורות ביותר בשירותים שהיה אפשר למנוע בקלות. זריקה של ניירות טואלט ומגבונים יכולה למנוע תקלות עתידיות שיגרמו לכם למצב לא נעים. למעשה, איתור נזילה יכול פשוט ביותר ורובנו מבזבזים כסף וזמן עם פומפות ללא סיבה.

 

אז איך נבצע איתור נזילה בצנרת? בלי בעיה!

למרות שהגישה העתיקה היא שבירת קירות ובזבוז כסף רב על השבירה ועל בנייה מחדש (בלי להכליל את התיקון בצנרת), כיום הטיפול הוא שונה לחלוטין.

בעלי מקצוע רבים רכשו גם הם מצלמה תרמית. למעשה, השימוש במצלמה דומה לטיפול הרפואי קולונוסקפיה. האינסטלאטור מחדיר את המצלמה לפנים הקירות וכך גם לצינורות, ובעצם מגלה תקלות, או לתקוותינו שאין תקלות כלל וכלל. התשלום עבור ביצוע הצילום יכול להיראות לנו תחילה יקר ביותר, אבל מחשבה קטנה תגרום לנו לשנות את הדעה.

למרות ששבירת הקירות היא עתיקה, יש בעלי מקצוע שעדיין מבצעים אותה ללקוחות שרוצים לחסוך בכסף.

מה שהלקוחות חושבים עליו הוא על הסכום הכולל של הצילום, ועל הסכום ההתחלתי של השבירה. שבירה וטיפול זהו תהליך ארוך, שיכול להיות מאוד יקר. גם אם מדובר באינסטלאטור זול, יכול להיות שהוא ישבור קיר על מנת לאתר בעיה, אבל יסתבר שבאותו קיר הכול קשורה. מצב כזה מצריך בנייה מחדש או תיקון של הקיר, ושבירה של קיר נוסף.

אל תחסכו בכסף, תשקיעו באינסטלאטור מקצועי.

 

.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה