שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

איתור נזילות מים


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

נזילת המים בדירה נובעת ממקורות שונים. הסיבה העיקרית לנזילת מים בדירה נובעת מפיצוץ צנרת. הפיצוץ יכול להיות בפתח של ראש סיכה כך שנזילת המים היא איטית ולוקח זמן רב עד אשר מגלים אותה או פיצוץ רחב יותר ואז ישנה פריצת מים בלחץ גבוה. כדאי לקחת חברה אמינה ובעלת ניסיון לאיתור נזילות מים עוד לפני הפיצוץ הגדול.

צנרת המים בדירה מורכבת בעצם משני צינורות מקבילים. צנרת מים חמים וצנרת מים קרים. בדרך שכלל לצנרת המים החמים נטייה לקבל חלודה וליזול בעיקר בחיבורי הצנרת. חלק מהצנרת עובר מתחת למרצפות וחלק אחר בקירות. מאידך, לא תמיד המים פורצים בדיוק במקום הנזילה מאחר ולמים יש תכונה לפרוץ החוצה במקום הנוח להם ביותר. במקרים מסוימים נזילת מים מתחת למרצפות נגלית בתקרת השכן ולא בדירה עצמה. צנרת המים יכולה להיות צנרת מתכת או צנרת פלסטיק שכיום מקובלת בדירות החדשות.

איתור נזילת מים
על מנת לאתר את המיקום המדויק של נזילת המים ישנם מספר אמצעי גילוי נזילות כאשר האמצעי המתקדם והמדויק ביותר הוא באמצעות ציוד אינפרא אדום. מיכשור שכזה יודע למצוא את המיקום המדויק של פריצת המים מהצינור וחוסך פתיחת קירות או מרצפות שלא לצורך. מאידך, על מנת להשתמש במערכת גילוי נזילות באמצעות ציוד אינפרא אדום יש צורך בבעל מקצוע אשר השתלם בהפעלת הציוד באופן מקצועי.

גילוי נזילות
שימוש נוסף במערכת אינפרא אדום הוא לגילוי נזילות מהגג. מספר לא קטן של דירות בעלות גג סובלות מנזילת מים מהגג לתקרה ולקירות. כאן תהליך גילוי הנזילה מסובך ומורכב הרבה  יותר מאשר גילוי נזילות מצנרת המים הביתית. כפי שציינו מעלה למים יש נטייה לפרוץ החוצה במקום הנוח ביותר. נזילה יכולה להתחיל בגג במקום מסוים אך לתקרה היא תפרוץ במרחק רב ממקום הנזילה עצמה. כאן באה מערכת גילוי נזילות באמצעות אינפרא אדום המאתרת את המיקום המדויק של הנזילה וחוסכת פתיחת מרצפות בגג לצורך איתור הנזילה.

חברה לאיתור נזילות מים
עוד נקודה חשובה היא שכאשר אתם בוחרים חברה שתאתר לכם את הנזילה מהגג כדאי שאותה חברה גם תתקן את הבעיה תוך כדי חתימה על אחריות לשלוש שנים לפחות. במידה ותיקחו בעל מקצוע שיאתר את הנזילה ובעל מקצוע אחר לתיקון סביר כי במידה והנזילה תמשיך כל בעל מקצוע יאשים את השני. האחד יטען כי אתר את הנזילה וזה שתיקן ביצע עבודה רשלנית והשני יאשים את בעל המקצוע שאיתר את הנזילה ויאמר שתיקן בהתאם לנתונים שקיבל.


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה