שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ארגז כלים


ממשר

חברת ממשר הינה יבואנית ומשווקת של ציוד טכני, ידני, חשמלי וחומרי עזר איכותיים לתעשיות השונות במשק ומוצרינו כוללים מגוון רחב של כלים חשמליים, כלי עבודה ידניים מקצועיים, מוצרי פרזול, צבע, תבריג, ריתוך, חיתוך, ליטוש, עיגון והרמה, ביגוד, בטיחות אישית ועוד.

 
 
ארגז כלים

 

ארגז כלים הוא מוצר שיש כמעט בכל בית. כמעט כל גבר מחזיק כמה כלי עבודה בסיסיים ולמען הסדר הוא ישתמש בארגז כלים ולעתים ארגז אחד לא מספיק כדי לאחסן את כל הכלים. אנשי מקצוע כמו רתכים, חשמלאים, נגרים, מתקיני מזגנים, שיפוצניקים, טכנאי שירות, רתכים או כל בעל מקצוע אחר משתמשים בארגז כלים גדול ומקצועי. לשם כך ישנם דגמים רבים של ארגזי כלים וכל אחד יכול לבחור לעצמו את ארגז הכלים שיתאים לצרכים שלו. ארגז כלים טוב יהיה בעל ידית אחיזה נוחה, סוגר נוח לפתיחה ולסגירה, מגירה נוחה לשליפה ולעיתים גם הארגונית תהיה ניתנת לשליפה.

 

ארגז כלים לרוב מכיל בתוכו מגירה נשלפת שם ניתן לשים ברגים, אומים, מסמרים ועוד כל מיני דברים קטנים המשמשים אותנו בכל עבודה. את הדברים שמשתמשים בהם יותר אפשר לאחסן בברגייה שממוקמת במכסה שבארגז, כך שלא נצטרך לפתוח את הארגז כדי להוציא אותם, אלא רק את המכסה השקוף של המכסה.

 

ארגז כלים טוב צריך להיות גדול ומרווח, בעל תאים רבים לברגים. ישנן חברות רבות שמייצרות ארגזי כלים ורוב הארגזים מיוצרים מפלסטיק קשיח, למרות שעדיין ישנם כאלו שיעדיפו ארגז מתכת. לארגזי כלים גדולים במיוחד ניתן לרכוש עגלה מיוחדת לנשיאה קלה.

 

לסיכום, אם נרצה לרכוש ארגז כלים נצטרך להבדיל בין הארגזים השונים לפי הצורך שלנו. ארגז בסיסי יאופיין מפלסטיק פשוט, עם סוגר פלסטיק. ארגז ברמה בינונית יהיה כבר עם מעט חיזוקי מתכת, סוגר מתכת ואולי גם ברגיות נשלפות. ארגז ברמה גבוהה יהיה גדול ומרווח עם סוגר מתכת, חיזוקי מתכת, גלגלים, מספר מגשים, ידית נוחה להובלה ותכונות נוספות לפי הייעוד של הארגז.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה