שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

אריזה מקצועית


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

 

המלצות על אריזה מקצועית למעבר פשוט

לרוב לאחר שמסתיים הרגע המרגש בו הוחלט על מעבר דירה, מגיע שלב הביצוע בפועל של האריזה והפריקה של ריהוט ותכולת הבית לבית החדש. מדובר בתהליך מעייף, שעלול להיות ארוך ומטיש, בעיקר אם לא יודעים לארוז במקצועיות וביעילות המרבית.

מיון וסדר

שלב ראשון כשמחליטים לעבור דירה הינו מיון וסדר. מעבר דירה יכול להיות הזדמנות נפלאה להיפרד מחפצים, מסמכים וזיכרונות מהעבר, שאינם אמורים לעבור לדירה החדשה וסתם נשארים ונתקעים במשך השנים. חברות הובלות אומנם תיקח את כל הציוד שיוחלט להעביר, אך למה לא לנצל כבר את הזמן שמוקדש לאריזה ולזרוק ריהוט, ביגוד ומסמכים מיותרים.

ניתן אף לתרום את הציוד המיותר לעמותות התורמות את הבגדים, הריהוט והציוד למשפחות הזקוקות לכך ואף להפוך את תהליך מעבר הדירה להזדמנות לנתינה ושפע לאחרים.

קופסאות עם שמות

לאחר שנסתיים שלב המיון ניתן לעבור לשלב תיוג ושיום תכולת הבית. חברת הובלות תיקח את הציוד ותרכז אותו במקום אחד בבית החדש ולא יהיה פשוט לזכור איזה ארגז היה של המטבח ואיזה היה של חדר השינה.

שיום הארגזים מראש יכול להקל ולזרז את תהליך הפריקה ולחסוך באנרגיה. כדאי לבחור ארגזים חזקים וטובים, לסגור אותם במסקנטייפ חזק שיוודא שהארגזים לא יתפרקו במהלך ההובלה. לאחר שנסתיימה האריזה מומלץ לרשום עם טוש שאינו נמחק באותיות גדולות את המיקום אליו מיועד הארגז: מטבח, חדר שינה, משרד וכו' ואף  באותיות קטנות יותר לציין מה מכיל אותו ארגז. למשל, סכום, כוסות וצלחות.

בחירת חברת הובלות

חלק משמעות וחשוב בתהליך אריזה ופריקת הציוד הינו בחירת חברת הובלות טובה שתעביר את הציוד מבלי שהוא ייפגם או ייהרס. אחת הדרכים המומלצות לבחור חברת הובלה טובה הינה להיכנס לאתר _____ ולקבל רשימת המלצות ומחירים של חברות הובלות הקרובות למקום מגוריכם. האתר הינו יעיל, מהיר ואמין זאת בשל שיטת פיקוח מדוקדקת אותם עוברים כל חברות ההובלות המעוניינות לעבוד איתנו.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה