שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדיקות תקופתיות או למשל איתור נזילות מים


אמנון
 
 

תחזוקה של הבית כוללת לא מעט היבטים ונעשית במגוון רחב של תחומים. לא רק שמירה על הסדר, ניקיון קבוע על בסיס יומיומי וניקיון יסודי פעם בשבוע נכללים תחת הנושא של תחזוקת הבית. גם עבודות חשמל וצנרת, טיפולים למערכת מיזוג האוויר, בדיקות שונות וטיפולים שונים נעשים כחלק מתחזוקת הבית. כך למשל, מעת לעת יש לבצע בדיקות תקופתיות של מערכת החשמל והצנרת כדי לוודא שהיא תקינה, בטיחותית ופועלת כשורה. מטרת הבדיקה התקופתית היא לאתר בעיות ותקלות שהעין אינה מבחינה בהן כבר מרגע הופעתן.

מניעה במקום כיבוי שריפות

זה יכול למנוע בעיות חמורות יותר ותקלות שתיקונן יהיה כרוך בעלויות גבוהות ולכן הקפדה עליהן עשויה לחסוך הרבה כאבי ראש, עגמת נפש והוצאות כלכליות. בדיקה תקופתית של המזגן למשל תסייע לאתר תקלות מראשיתן ולמנוע פגיעה במנוע, המדחס או החלקים היקרים האחרים. איתור נזילות מים מהשלב הראשוני יסייע לטפל בבעיה ולמנוע פיצוצים בצנרת או בעיות רטיבות ותקלות נוספות שיפגעו בשלד של הבניין ובמערכת האיטום של הבית.

עד מחיתוליה

לא תמיד נכון לחכות להופעת הבעיה אל מעל לפני השטח כעדי לטפל בה והנושא של איתור נזילות מים הוא דוגמה מצוינת לכך. מרגע שנזילה הפכה להיות גלויה לעין היא כבר נמצאת במצב קיצוני, וגרמה לנזק שהטיפול בו כרוך בעלויות גבוהות. איתור נזילות מים לעומת זאת על ידי מכשור מתקדם מבלי שיהיו סימנים לכך מאפשר טיפול נקודתי ומניעה של התפשטות הנזילה לממדים שהם בלתי נשלטים. כמו כל דבר בחיים, גם בהקשר של תחזוקת הבית דרוש אם כן טיול תקופתי שהוא בבחינת טיפול מונע.

איש מקצוע

כדי לבצע איתור נזילות מים חשוב להיעזר באיש מקצוע מוסמך. אינסטלטורים שמוסמכים באיתור נזילות מים ובעלי מכשור מתאים שמאפשר איתור של הנזילה משלבי הראשונים יסייע אם כן לגלות את הבעיה ולתת מענה הולם. מומלץ לבצע את הבדיקה בעיקר בבתים ישנים ובנוסף במקרה שאנו עומדים לרכוש בית שאינו חדש, כחלק מהבדיקות המבוצעות לפני קניית הנכס. בדיקה כזו עשויה למנוע מאתנו רכישה של נכס בעל ליקוים ונזילות ומכאן חשיבותה הרבה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה