שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדיקת בית – להימנע מהוצאות מיותרות


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

בדיוק קניתם דירה חדשה, אתם מתרגשים ורצים לספר לכולם, הכול נראה נהדר, הדירה מושלמת, אתם במצב רוח נפלא, אבל האם חשבתם פעם שיכול להיות שההשקעה בבית החלומות שלכם תתברר כטעות? איך זה יכול להיות אתם שואלים את עצמכם? ובכן זה אפשרי, כן גם בבתים חדשים מתגלים ליקויים חלקם גדולים יותר חלקם גדולים פחות, חשוב לטפל בזאת כיוון שהליקויים יכולים להתגלות במקרים רבים כמסוכנים איזה ליקויים יכולים להתגלות למשל? רצפה לא חזקה מספיק, בעיות בצנרת, ונושא רטיבות. נושא הרשלנות מוכר בישראל האם אתם זוכרים למשל את אסון ורסאי בו קיפחו את חייהם אנשים רבים ובכלל מה? בגלל רשלנות. חשוב מאד לבצע בדק בית  הרבה אנשים לא מבצעים בדיקת בית? מדוע רוב האנשים חושבים וודאי שאין צורך בבדק בית .

בשל כך כדאי לבדוק את הדירה לפני הקנייה, בדיקת דירה לפני הקנייה תחסוך לכם עוגמת נפש והוצאות מיותרות, וכמובן תפגע באיכות החיים שלכם. חשבו כאשר אנחנו רוכשים רכב  משומש אנחנו ממהרים לבדוק את הרכב, ממהרים למכון בדיקה כדי לוודא שהכול בסדר, כאשר מתברר לנו שהכול בסדר אנחנו נושמים לרווחה וחושבים, איזה יופי, כעת אפשר להמשיך בחיינו, כך בדיוק צריך לנהוג ברגע שהחלטתם לקנות דירה, כמו שאתם דואגים לרכב שלכם כך גם חשוב לדאוג לדירה שלכם .

חשבו כאשר אתם מגלים ליקוי בדירה, זה דבר חמור מאד, שכמובן כרוך בהוצאות, הוצאות שהיו יכולות להימנע, אילו דאגתם לראות את הדירה קודם לכן. מי בעצם בודק את הבית? כדאי שהאדם שיבדוק את הבית שלכם יהיה איש מקצוע, למשל מהנדס בניין מומחה בתחום, במקרה הזה אם יתגלו ליקויים לפני שנכנסתם לדירה תוכלו לשוחח עם בעל הבית, להסביר לו שנעזרתם במומחה, ולדרוש מהקבלן לתקן את הליקויים, כך שתוכלו להיכנס בצורה הטובה ביותר לבית . אנשים רבים לא מבינים את חשיבות הנושא, מה יקרה אתם שואלים את עצמכם עם הבנתם את הנושא כעת, שאתם גרים כבר בדירה, האם זה מאוחר מדי? האם איחרתם את המועד לבצע בדק בית. ובכן התשובה היא לא, עוד לא מאוחר מדי, זה בסדר גמור, יותר טוב מאוחר מאשר בכלל  לא. ומדוע הבחירה במהנדס אתם שואלים את עצמכם? ובכן מהנדס הוא בעל המקצוע הטוב ביותר, הוא איש אמין ורציני, איש מקצוע שהקבלן שלכם יעריך ויכבד את דעתו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה