שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדיקת מבנה לפני שקונים דירה לטובת השבחה


בדק בית

בדק בית מהנדסים - שירותי בדק בית בפריסה ארצית

 
 

שוק השקעות הנדל"ן בישראל, לרבות דירות להשבחה, תופס פופולאריות בשנים האחרונות בגלל שירותי הרווחיות הגבוהים של הנדל"ן. היום דירה יכולה לקפוץ במחיר בעשרות אחוזים תוך שנה, אז זה מאוד הגיוני שיותר משקיעים אשר מחזיקים ביתרות כסף להשקעה יעדיפו לרכוש דירה חדשה ולשפץ אותה על פני להשקיע את כספם בשיעורי הרווחיות הנמוכים של הבורסה.

בדיקת בדק בית לפני רכישה של דירה להשבחה

חשוב לבצע בדיקת בדק בית לפני קניית דירה על מנת לוודא שישנה תשואה גבוה להשקעה שלנו. כל משקיע שרוכש דירה להשקעה רוצה לדעת לפני סגירת הרכישה של הדירה הישנה את העובדות הבאות: כמה שווה הדירה הישנה שאני קונה? מהי העלות הנדרשת על מנת לשפץ את הדירה בכדי שהיא תהיה ראויה למכירה? והאם יש ליקויי בניה חריפים בדירה שהופכים אותה להשקעה לא כדאית?

כל השאלות הללו מקבלות תשובה בדו"ח הממצאים של מהנדס בדק בית לאחר השלמת בדיקת המבנה. מהנדס בדק הבית יאתר ליקויי בניה קיימים בדירה או כל כשל מבני קיים. הממצאים יועברו למזמין הבדיקה ביחד עם עלויות התיקונים של אותם ליקויי בניה. בעזרת הבדיקה הזאת יכול מזמין הבדיקה ( הרוכש הפוטנציאלי) לדעת בדיוק האם שווי הדירה הנו השווי של הדירה בפועל וכמה עליו להשקיע על מנת לשפץ את הדירה למכירה. עוד בזאת, כך יכול מזמין הבדיקה לוודא שאין ליקויי בניה חריפים שאינם ניתנים לתיקון בעלות נורמאלית וכדאית.  

אף דירה למכירה לא יכולה לעבור ידיים אם לא מתבצעת בדיקה של מהנדס בדק בית שמציג את איכות הבניה בדירה למזמין הבדיקה, במיוחד כאשר מדובר על קנייה של דירה למטרת השבחה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה