שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדיקת מזגנים ותיקון תקלות


מיכל ז

מיכל ז

 
 

היום, כמעט כל אחד יכול לקנות מזגן חדש, וזו הסיבה גם שנראה כמעט בכל בית מזגן חדש. אבל רק משום שהוא לא בהכרח הפריט הכי יקר בבית, אנחנו עדיין צריכים לשמור עליו ולעשות לו בדיקות תקופתיות, כדי שיוכל להאריך חיים וכדי שלא נצטרך לעשות את אותה השקעה כספית שוב ושוב, אחרי שנתיים או אפילו שלוש שנים.

מזגן יכול להאריך חיים ולשמש אותנו בבית ל 8 שנים לפחות, אבל רק אם נטפל בו בצורה הראויה. מה זה אומר לטפל בו בצורה הראויה? לעשות לו בדיקות תקופתיות. חשוב לציין שרק משום שיש אחריות לתקופה מסוימת ועל חלקים מסוימים, אין זה אומר שנוכל להזניח אותם. אם כן, בדיקה תקופתית היא הכרחית.

כמובן שלא אנחנו נעשה את הבדיקות, גם אם יש לנו מושג קלוש בעניין. במקום, אנחנו נחפש טכנאי מזגנים בצפון הארץ, במרכז או בדרום, לפי אזור המגורים שלנו, ונזמין אלינו הביתה טכנאי שיוכל לבדוק את המזגן ולתקן אותו בצורה הטובה ביותר.

לפני שאתם מזמינים את הטכנאי, כדאי לבדוק כמה דברים, ביניהם השלט של המזגן, וליתר דיוק את הבטריות שבו, וכדאי גם לשטוף את הרשתות. זה יחסוך זמן ועבודה לטכנאי, וגם טוב במקרה ואתם לא מבינים מדוע המזגן פתאום לא עובד או לא מגיב. אלה בהחלט שני דברים שאתם יכולים לעשות לבד ויש סיכוי שלא תצטרכו את הטכנאי אחרי הכל.

ועכשיו לתהליך הבדיקה של המזגנים. לא משנה אם קניתם מזגנים בצפון או באזור אחר בארץ, הם כולם אותו הדבר, ולכן הבדיקה שלהם היא זהה. הטכנאי קודם כל ידליק את המזגן, יקשיב לו וירגיש אותו. אחר כך, הוא יבדוק אותו מבפנים, יבדוק שאין נזילות או חורים בצינורות כלשהם. הוא גם יבדוק את החלק החיצוני של המזגן שיוצא מהקיר, וישים לו חומר נוגד חלודה שיגן עליו מפני נזקי האוויר והזמן.

איך יודעים שהגיע הזמן לקנות מזגנים חדשים? כשעלות התיקון עולה על שווי המזגן. היום אפשר למצוא מזגנים בצפון במחירים אטרקטיביים במיוחד, גם דרך היצרניות עצמן וגם דרך משווקים עצמאיים כדוגמן: http://khamifratz.co.il/%D7%9E%D7%96%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%96%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%9F/

אם המזגן שלכם הוא 1 כ"ס לצורך הדוגמא, ואתם צריכים לשלם על התיקון 1000 שקלים, כדאי להוסיף לסכום עוד 500 ולקנות מזגן חדש גם כן 1 כ"ס.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה