שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדק ביית


דנה אקש
 
 

בדק בית – משהו שרבים מאיתנו למדנו להכיר, ואולי בדרך הקשה.

קונים בית? מזל טוב! זאת בוודאי הייתה דרך ארוכה, ואולי אפילו די מייגעת. עכשיו מה שנותר לכם הוא רק לחתום על החוזה ולהעביר את החפצים שלכם. האומנם? תהליך קניית בית אינו מסתכם רק במציאה של בית מעולה במיקום מעולה ובמחיר מעולה. אנחנו צריכים לעשות את כל הבדיקות ההכרחיות על מנת לוודא שאנחנו אכן מבצעים את הקנייה הנכונה.

אחת מהבדיקות הללו היא בדק בית- באמצעות בדק בית אנחנו יכולים לקבל דוח מפורט אשר נותן לנו מידע לגבי כל הליקויים אשר קיימים (או לא קיימים) בבית, זאת לפי התקנים, התקנות והמפרט הטכני שעל פיו אמור להיבנות המבנה. באמצעות בדק בית אנחנו מקבלים את המידע החיוני לנו לביצוע של ההחלטה בצורה הנבונה ביותר, זאת לעומת אנשים רבים אשר מחליטים בפזיזות לבצע את הרכישה, מתוך פחד ש"יגנבו להם מציאה שכזאת".

מהבחינה הזאת, בדק בית הוא אמצעי הגנה- הוא מאפשר לנו להימנע מקנייה של נכסים אשר רק נראים מבטיחים, אבל למעשה הם משענת קנה רצוץ. בדק בית מגלה את כל הליקויים שאחרת לא היו מתגלים, מחמירים ועולים לנו הון תועפות.

במידה ומדובר בדירה חדשה, בדק בית מאפשר לנו לדרוש בשיפוץ והתיקון של כל הליקויים אשר קיימים במבנה, זאת מכיוון שהקבלן המבצע הוא האחראי לתיקון של הליקויים הללו במידה ונעשו. מהבחינה הזאת, רצוי לבצע בדיקת בדק בית כמה שיותר מהר, שכן ישנה תקופת אחראיות שפג תוקפה אחרי זמן מה, ועלינו לבצע את הבדיקה כמה שיותר סמוך לזמן הבנייה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה