שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדק בית


linak
 
 

 

 
את אותם תיקונים שאפשר לבצע במקום. לפיכך יש להכין רשימה עוד לפני ביצוע בדק בית. יש לעבור בכל אחד מהחדרים בבית ולבדוק ראשית אם כל החלונות והדלתות נפתחים ונסגרים כמו שצריך. כמו כן צריך לעשות רישום של כל הסדקים והחריצים שמופיעים בקירות ובתקרה. במסגרת בדק בית יש לתקן סדקים ולבדוק אם הם סדקים בטיח בלבד או סדקים עמוקים יותר בקיר עצמו. 
 
יש לבדוק כהכנה לבדק בית אם כל שקעי החשמל פועלים כיאות ואם כל שקעי הטלפון פועלים כמו שצריך ואם אין בהם קצר. בדק בית מטפל בדברים קטנים כגדולים ולכן יש לבדוק אם הטיח חלק ואחיד בכל הקירות והתקרות בדירה או שיש לבצע בו תיקונים וכך גם לגבי צביעה של הדירה. חשוב לבדוק שכל המרצפות תקינות ואחידות ואין מרצפות שבורות או סדוקות. עכשיו אפשר להגיע לחלק המהותי והיותר בעייתי ולציין אם יש רטיבות בקירות, בתקרה וכדומה וכן אם יש נזילה בברזים או בצנרת.
 
במסגרת בדק בית, יש תיקונים שכאמור אפשר לבצע בו ביום באופן מיידי. אפשר לתקן סדקים בטיח ולתקן צביעה של קירות ותקרה, להחליף מרצפות פגומות ולתקן נזילה של ברז. יש תיקונים אחרים שיתכן ולא יתבצעו באותו יום של בדק בית או שיארך יותר מיום אחד לבצע אותם. 
ניתן למצוא מידע לפני בדיקת גז ראדון בחברות המתמחות בתחום זה, בדיקת ליקויי בניה בבתים ועוד.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה