שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2346
מאמרים: 7334
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדק בית בחיפה - בדק לדירות חדשות וליד 2


dudu
 
 

חיפה היא עיר גדולה אשר מאופיינת בשכונות חדשות וישנות שפזורות על פני שטח רחב. תושבי העיר בוודאי מכירים את התופעות השונות שכל שכונה מביאה אתה בהתאם למיקומה. לדוגמא תושבי העיר התחתית חשופים מאוד למפגעי רעש, לחות (שמגיעה מהים), ופיח שמגיע מהתנועה הרבה. מאידך הבתים אשר נבנו במרומי הכרמל זקוקים למערכות שאיבת מים טובות יותר, שכן מדובר על גובה רב.

כאשר אנו מעוניינים לרכוש נכס בעיר חיפה נרצה בוודאי להשיג את הנכס האיכותי ביותר ולא נתפשר על מיקום, מראה חיצוני או כל דבר אחר אשר יפריע לעין. מצד שני, ישנם דברים רבים אשר לא נוכל לראות בעין מזוינת ושם אנו עלולים ליפול ולשלם את המחיר כאשר כבר יהיה מאוחר מידי. בדק בית בחיפה הוא ללא ספק הדרך המתאימה והנכונה על מת לרכוש נכס בצורה בטוחה ואמינה.

דירה חדשה – מה כבר יש לבדוק?

גם כאשר מדובר על דירה חדשה לגמרי שאך הסתיימה בנייתה, עדין עלולים להתגלות כשלים רבים בבניה, בתכנון ובגימור של הבית:

כמו שכולנו יודעים לא כל הקבלנים עובדים על פי הספר. במקרים רבים מתבצע "חיסכון" בחומרי גלם, ולעיתים הדברים נעשים במהירות רבה מידי רק על מנת לעמוד בלוח זמנים דחוק. בכל מקרה התקלות עשויות להיות זניחות או קריטיות ולא כדאי להמר על כך. הגימור הוא דבר שבדרך כלל ניתן לראות אותו בעין בלתי מזוינת כל ידי סקירה של הבית. מאידך לא כל אחד מבין בחומרים שבהם השתמשו במהלך הצביעה או התקנה החלונות והדלתות. את הנזק נראה רק לאחר שכבר נכנס לגור בבית ואז לא יהיה לנו ממש אל מי לפנות בעניין. גם החלק את החיצוני של בנכס חשוב לבדוק. לעיתים תגלו בדיעבד שעובר מעליכם קו מתח גבוה שמסכן את בריאותכם. בדק בית בחיפה יערוך גם בדיקת קרינה שתפטור אתכם מהספקות בנוגע לעניין.

גם בבתים יד שניה

במקרים רבים נחפש נכס יד שניה למטרת מגורים או עסקים. בתים יד שניה הם בעלי סיכון גדול לנזקים במבנה, במעטפת ובפנים הבית. במקרה כזה פניה לחברת בדק בית הוא קריטי וכדאי לעשות אותו ברגע שהחלטתם להשקיע בנכס זה או אחר. בעל הנכס לא יספר על כל תקלה שמתרחשת בבית, למעשה הוא בדרך כלל יעשה כל מה שנחוץ על מנת לשכנע אתכם שהכול יהיה בסדר ואין מה לבדוק. מוטב שלא לסמוך על זה ולנקוט באמצעי זהירות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה