שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדק בית – לא קונים חתול בשק!


אבי ביטון
 
 

 

בישראל ישנן לא מעט בעיות בנייה, אחת הבולטות שבהן זו בעיית האיטום, ידוע כי נזקי מים הם בהרבה מקרים הם אחד מהנזקים הבלתי הפיכים, לכן, לפני שרוכשים בית כדאי להזמין חברת בדק בית, על מנת שתיתן לכם דוח מפורט בו תוכלו לתת לקבלן או לבעל הבית ממנו קניתם את הנכס כך שיוכל לתקן אם בכלל כדאי, את כל ליקויי הבנייה שהתגלו. בדרך כלל בבדיקת בדק בית אם מדובר בבית פרטי עם מרתף, הליקויים שיהיו חמורים יותר יהיו במרתף, שם ישנה רטיבות גדולה יותר המגיעה דרך האדמה  והקירות החיצוניים. לרוב הקבלנים בארץ יש בעיה בבניה, הם לא משתמשים בחומרים הנכונים על מנת לחסוך בעלויות ומי ש"אוכל אותה" זה הלקוח התמים ששיחם ממיטב כספו על מנת לרכוש קורת גג.

גם כשאתה מוכר בית, הזמן בדק בית

בדק בית טוב גם כשמוכרים נכס, בעל הנכס ירצה להיות בטוח שהוא מוכר נכס תקין, ואולי אף ירצה לערוך בו שיפוץ ולאו דווקא קוסמטי. זוהי חשיבה חכמה, היות ונכס שהוא בעל ערך ותקין יימכר במחיר המתאים. לפני עריכת בדק בית כדאי להכין את כל המסמכים הקשורים בנכס. אם ערכתם שיפוצים קודמים כדאי כי תכינו מסמכים המראים על כך. הקונה יתרשם לטובה אם ייראה במו עיניו את השיפוצים וההשקעה שביצעת בנכס.

גם אם אתם רוכשים חנות..

כל נכס אפשרי חוץ מנכס המשמש למגורים, חייב לעבור בדק בית, לא הייתם רוצים שההשקעה שלכם תהיה על קרן הצבי, לא הייתם גם רוצים שזה ששכר מכם את הנכס יקרא לכם כל פעם בשל תקלות במבנה, בחשמל ובצנרת המים. קניית נכס בצורה בטוחה מחייבת בראש ובראשונה את בדיקת המבנה. גם  בעלי מפעלים לפני שאנשי העסקים או התעשיינים רוכשים אותו, הם מזמינים בדק בית. מפעל מכיל המון עובדים, הבטיחות שלהם עומדת בראש כל הליקויים הנלווים בבדק בית, שלא נדבר על הסכומים שמשקיעים בקניית מפעל כזה. אל תיקחו כל חברה שתבצע עבורכם את בדק הבית, רצוי כי תפנו לחברת מהנדסים בעל רישיונות המיוחדים לכך .

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה