שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בדק בית - כדאיות רכישת הבית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

קניית דירה כרוכה בהשקעה הכספית גדולה מאד, זוגות צעירים חותמים על משכנתאות עם החזר חודשי גבוה שנוגס במשכורת שלהם בצורה משמעותית. לכן, חשוב וכדאי להם מאד לעשות בדיקת בית לפני שהם מחליטים לרכוש את הבית, כי אם הם הולכים להשקיע כל כך הרבה כסף ואז למצוא בו ליקויים ובעיות שונות זה בהחלט מצב מתסכל ומלחיץ.

אדם שאינו מקצועי לא ידע לבדוק כראוי

אדם שאינו עוסק במקצועות הקשורים לבניין אינו אמור בדרך כלל לדעת איך לאבחן ולהגדיר ליקויי בנייה שקיימים בדירה. הפתרון הוא להזמין אדם מקצועי, ועדיף שיהיה מהנדס, שיש לו את כל הידע והכלים לעשות בדיקת בית, אסור לקחת סיכונים מיותרים, חייבים להיעזר בחוות הדעת של המומחים בתחום. הצוות בחברות בדק בית כוללות בדרך כלל, מהנדסי בניין, פקחי בנייה מורשים, ושמאי דירות.

מה בודקים בבדק בית?

בדק בית יש להזמין לא רק עבור נכסים חדשים אלא גם בדיקת בית יד שנייה היא הכרחית, ואם מחיר זול יחסית השוק הדירות זה צריך להדליק נורה אדומה לאזהרה, עריכת בדיקת בית לפני קנייה היא לא רק ביקור בנכס כדי להתרשם מצבע החרסינה במקלחת, אלא עריכת בדיקה קפדנית ומדוקדקת על ידי בעל מקצוע המוסמך לכך כדי לקבוע אילו ליקויים יש לבית, אם הם ניתנים לתיקון, בדיקת בית יכולה לחסוך כסף, היא תצייד בנתונים על הליקויים שיש בית, ולכל בית יש כי אין בית מושלם ללא כל ליקוי, זה יכול כמובן לעזור במשא ומתן על מחיר הדירה, וייתכן שאפשר יהיה להוזיל את המחיר דירה בסכום לא מבוטל.

חברת בדק בית מאתרת ומדווחת

לאחר בדק בית לפני קנייה המהנדס הבודק נותן מסמך ובו מפורטים כל הליקויים, כמו כן הוא נותן הערכה כמה יעלה לתקן כל אחד מהליקויים אם ניתן לתקנם. אם בעל הבית אינו מוכן להוריד את המחיר, ניתן לבקש ממנו לתקן את כל התיקונים המפורטים כחלק מההתחייבות לחוזה. חברות בדק הבית מאתרות ליקויי בנייה ומציגות פירוט מלא, בכתב, של כל הליקויים והבעיות שנמצאו בבדיקה. הליך זה על מנת שיוכלו להיכנס לדירה החדשה בראש שקט. מחיר הבדיקה הוא מחיר מזערי לעומת מחיר הנכס, ובמבט לטווח הארוך שווה להשקיע כסף צריך לבוא על מנת שהקונה יוכל לדעת שהנכס תקין וללא בעיות מיותרות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה