שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בחירה נכונה של כיור למטבח


אומגה סחר

אומגה סחר - שיווק כיורים לאמבטיה

 
 

במהלך העבודה שלנו במטבח אנו משתמשים הכי הרבה בכיור עצמו, בין אם זה לרחצה של ירקות ובשרים או בין אם זה לשטיפת הכלים בסוף הארוחה. נוסף על כך, רוב המעצבים בוחרים לעצב את כלל עיצוב המבטח על בסיס נקודת המוצא של הכיור, כלומר הכיור לרוב הוא נקודת הבסיס שממנו מעצב פנים מתחיל לעצב מטבח. בגלל הסיבות הללו, מאוד חשוב לנו בתור מי שמעצב מטבח או מחדש מטבח לבחור כיור למטבח בצורה נכונה. כיור מטבח שיהיה גם עיצובית מאוד מרשים, אך בו זמנית יספק לנו את הצרכים שאנו זקוקים ממנו במהלך העבודה היומית בכיור.

בחירת כיור מטבח על פי גורמי החלטה

די מובן שאנו חייבים לבחור כיור למטבח שלנו, הרי בלי כיור מטבח אין נוכל לעבוד כשורה במטבח? אך ברגע שנכנסת לתחום של כיור אנו נגלה שיש מגוון רחב של סוגים ואפשרויות לבחור מהן, אז אנו חייבים לקחת החלטה על רכישת הכיור על פי גורמי החלטה מסוימים.

כיור יחיד או כפול? – ההבדלה הכי פשוטה בין סוגי כיורים, שמאוד נגלת לעין, היא הכיור היחיד והכיור הכפול. יש לכם אפשרות להתקין כיור אחד גדול במטבח או כיור שצורתו מופרדת לשני כיורים קטנים יותר, לרוב אחד לבישול ואחד לשטיפת כלים, אך לא בהכרח. אם אתם מאמינים שיש לכם סיבה לבצע הפרדה של אזור המיועד לכיור לשני חלקים, בין אם אתם מתכננים לעבוד עם שני אנשים במקביל או שההפרדה העיצובית קוסמת לכם, אז אתם יכולים לבחור בכיור כפול.

מפרט גודל כיור מקסימלי – חשוב להבין שברוב המקרים אין למעצב מטבח אפשרויות בלתי מוגבלת של כיורים, אלא, יש לחפש כיור על פי מפרט מסוים של גודל. השיש מאפשר להתקין כיור בשטח פנים מסוים ובעומק מקסימלי שלא ניתן לפלוש מהגבולות הללו. חשוב להכיר את מפרט שטח הפנים של הכיור, כי רק כיורים כאלו יכולים להתאים למטבח שלנו, ולדעת מהו העומק המקסימלי של כיור שניתן להתקין. ברגע שאתם סגורים על המידות הללו, אתם יכולים לשלול מגוון רחב של כיורים ולהתמקד בכיורים המתאימים למטבח שלכם. זה חוסך הרבה זמן ומאמץ.

סוג הכיור – לאחר שבחרנו את סגנון הכיור, יחיד או כפול, ואנו מודעים למפרט הנדרש מהכיור. כל מה שנשאר לנו לעשות זה להתמקד בחומר ממנו עשוי הכיור. החומר של הכיור גם מאוד חשוב מכיוון שלכל סוג חומר יש יתרונות וחסרונות. למשל, גרניט מאוד עמיד לאורך זמן אך פחות גמיש מבחינת עיצובים. חשוב להכיר את כל סוגי החומרים לכיורים ולקחת החלטה בהתאם להתאמה של החומר לצרכים שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה