שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בחירה של השקעות נדל


רותם וובז

רותם וובז

 
 

למי שיש סכום כסף לא מבוטל (של כמה מאות אלפי שקלים) היושב בתוכנית חיסכון, לא פעם חושב האם התשואה שאני מניב היא טובה? ותשובה תמיד תהיה לא.

בעוד תוכניות חיסכון כאלה ואחרות נחשבות בטוחות יותר ואפשר בכל שלב למשוך את כספו, אולם התשואה שאנו מקבלים היא מאוד נמוכה ביחס לכסף שמושקע. לעומת זאת השקעות בנדל"ן הם גם בטוחות אך המניבות תשואה הרבה יותר גדולה. החיסרון היחיד שהכסף שלנו מושקע בנכס ולא ניתן למכור אותו ביום אחד ולקבל את כספנו, אבל לפי אחוזי התשואה שווה לנו להתמודד עם החיסרון הקטן הזה.

השקעות נדל"ן הן בטוחות כמו כל תוכנית חיסכון אחרת, מאז שנות ה- 90 לא הייתה ירידה במחירי הדירות היו שנים של קיפאון במחירים אבל לאחר מכן שוב הייתה עלייה גבוהה במחירי הדירות.

לאלה שחוששים להפסיד את הכסף ברכישת דירה להשקעה, אין לכם מה לחשוש מה שכן חשוב זה ידע או לווי מתאים: לווי משקיעים, לווי משכנתאות וכדומה, כי עם כל הכבוד אין לנו את הכלים להתמודד מול מועדון משקיעים בעל וותק וניסיון בתחום .

לא מעט שנים שמנסים להוריד את מחירי הדירות בארץ וללא הצלחה, מחירי הדירות לא ירדו כי תמיד יש ביקוש לקניית דירה. הדרך היחידה שבה יהיה ניתן להוריד את מחירי הדירות הוא לעצור את הביקוש. הביקוש לדירות לא יפסיק האוכלוסייה גודלת וכך גם הביקוש.

הסיכון היחיד בקניית דירות להשקעה הוא אסון בקנה מידה עצום כמו רעידת אדמה שתגרום לכל המבנים בארץ לקרוס ומיליוני תושבים לאבד את קרות הגג שלהם. במצב זה גם הבנקים לא ישרדו וכך גם תוכניות החיסכון והשקעות בנירות ערך.

לעוד פרטים על סוגי השקעות נדל"ן כדאי לכם לבקר באתר זמן לנדל"ן

אז איפה כדאי להשקיע בנדל"ן?

מכיוון שלא מדובר בדירה למגורים המיקום פחות רלוונטי, מה שכן אנו נחפש דירה במחיר זול יחסית אך במקום מתפתח שיעלה את ערכה בשנים הבאות לדוגמה: דירות בבאר שבע.

דירה בבאר שבע היא השקעה כדאית מחירי הדירות יחסית זולות יחסית לדירות במרכז, אך באר שבע היא פריפריה מאוד מתקדמת בעשור האחרון, יותר מרכזי תעסוקה עוברים לשם בגלל השכירות והארנונה הנמוכות , יותר משפחות עוברות לאזור כי יש אפשרויות תעסוקה מגוונות ויוקר המחיה סביר יותר מהמרכז, וכמובן מאות אלפי סטודנטים שלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה וגם הם יפכו להיות חלק ממעגל התעסוקה בעיר ואולי גם יקימו שם משפחה בעתיד.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה