שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בחירת אזור מגורים


shay shab

shay shab

 
 

הצרכים האישיים שלנו

על מנת לבחור מקום מגורים אנחנו צריכים קודם כל לחשוב על הצרכים שלנו והעדפות שלנו. אם יש לנו ילדים קטנים או גדולים אנחנו צריכים לגור בסמיכות אל בתי ספר וגנים, אל מתנ"ס עם חוגים או אולי אפילו קנטרי קלאב עם בריכה. האם יש לנו מקום תעסוקה קבוע או שאולי אנחנו רוצים להתחיל מחדש? כל השיקולים הללו חשובים ביותר כאשר רנו קונים דירה חדשה מקבלן או דירה יד שניה

אופי השכונה

אופייה של שכונת המגורים הינה אחד הנושאים החשובים ביותר. בדרך כלל, נרצה לגור באזור בו השכנים שלנו קרובים ברמת החיים שלהם לאלו שלנו ואפילו נושא השכלתם הינו אלמנט חשוב בבדיקה של אופי השכונה. האם אנחנו מחפשים אחר סביבת מגורים צעירה ומשפחתית, או אולי דווקא כזו הפונה לקהלים מבוגרים יותר. אופי השכונה הוא בהחלט נתון שכדאי להתייחס אליו.

נוף וסביבת המגורים

על אף העובדה כי בשכונות חדשות נראה בניינים גבוהים, הרי ששכונות חדשות מתאפיינות גם בריאות ירוקות, פרקים ופינות חמד. רמת הצפיפות בין הבניינים הינה פרמטר חשוב לבדיקה, אך גם רוחב המדרכות והכבישים, גני שעשועים ומתחמי מנוחה הנבנים היום בתוך כל אזור חדש ומתפתח.

שירותים קהילתיים

מעבר לצורך שלנו בבתי ספר וגנים, אנחנו בהחלט רוצים לגור במקום בו יהיה לנו נוח לצאת לקניות או לראות רופא. בשכונות חדשות נותנים דגש רב מאוד על שירותים קהילתיים בסמיכות אל שכונות חדשות, בדקו האם אלו מתקיימים במקום.

דרכי גישה

אנחנו לא חייבים לגור קרוב אל מקום העבודה שלנו, אבל אנחנו בהחלט רוצים שיהיה לנו קל ונוח להגיע אליו. כדאי לבחון את דרכי הגישה אל השכונה, גם ברכב וגם בתחבורה ציבורית. האם יש תחנת רכבת קרובה? האם קל להגיע אל הכביש המהיר? האם עוברים באזור קווי אוטובוסים? לדוגמא בשנים האחרונות ניבנו כבישים המחברים בין הערים הגדולות לפריפריה ומאפשרות גישה נוחה כמו דירות חדשות בעיר מודיעין שניבנו יחד עם סלילת הכביש 431 שמחבר אותו לאזור ת"א

תשתיות חדשניות

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר בכל אזור מגורים חדש ומתפתח הוא כל הנושא של התשתיות, הן מבחינת כבישים, אך גם מבחינת חיבורים שונים. הבנייה המודרנית שמה דגש רב על תשתיות חדשות של חיבורי מים, ביוב וחשמל, ואלו, יוכלו לספק לכם את השקט הנפשי לאורך שנים רבות.

בחירת אזור המגורים שלכם הינו חישוב של כלל הפרמטרים הללו. קחו את הזמן לבדוק את הסביבה ואת השכונה, בדקו את כמות הבניינים שיבנו בעתיד באזור, כמו גם סוג השירותים הקהילתיים שיהיו מוצעים לכם, מתנ"סים, מרכזי בילוי וקניות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה