שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בחירת אינסטלטור מומלץ


אבי מור
 
 

 

מה שקורה לנו בכל שיש לנו בעיית אינסטלציה, זה לחץ. המון לחץ. אנחנו יודעים שאין לנו ממש את היכולת לפתור לבד את הבעיות וכנראה שבקרוב נצטרך להזמין אינסטלטור, אבל אין לי לנו כל כך ראש ועניין להתפנות לזה.

הרי הברז לעולם לא פתאום מתפוצץ, תמיד יש נזילה לפני, יש טפטופים, עד שמגיע פתאום הרגע שבו כל הבית שלנו מתמלא במי ביוב ואנחנו מצטערים שלא טיפלנו בבעיות לפני וגם מצטערים שאין לנו שרברב זמין, כזה שאנחנו יכולים לסמוך, שיגיע במהירות וכמובן, לא יעלה לנו הרבה.

זו הסיבה שבכל מעבר לדירה חדשה, ישנם מספר דברים שצריך לבדוק. ראשית כל, רצוי להזמין אינסטלטור שיגיע לפני המעבר וייתן לכם מידע כללי על מצב הצנרת והאם ישנם תיקונים שאינם סובלים דיחוי. מרבית מהבעיות נגרמות בעיקר בגלל היעדר תחזוקה של המערכות הנכונות ובדיקה פשוטה יכולה לעזור לנו למנוע זאת. גם אם מדובר בעלויות יחסית גבוהות, שמצטרפות לשאר ההוצאות הכרוכות במעבר דירה, עדיין כדאי מאד לשקול את העניין בכובד ראש. הוצאה קטנה של עכשיו, תחסוך הוצאה כבדה יותר בעתיד. תדאגו להזמין אך ורק כזה שאתם יכולים לסמוך עליו, גם בשביל הבדיקה הראשונית וגם כזה שיגיע אליכם ברגעים שתצטרכו אותו. תשאלו חברים, תחפרו באינטרנט, תשאבו עליו מידע מכל מקום אפשרי ובכך תוכלו להגיע לאחד שהוא הכי מקצועי ואמין, או לפחות עונה על הדרישות שלכם.

בגלל שאתם כנראה לא אינסטלטורים בעצמכם, ישנם לא מעט דברים שאינכם יודעים, לכן רצוי לשאול אותו אם יש לו את הכלים הדרושים שיכולים לטפל בכל בעיה שתצוץ וכמובן תוודאו שהוא עדיין ממשיך ללמוד את הנושא. תחום האינסטלציה הינו תחום רחב, שמתפתח מאד עם השנים. מערכות אינסטלציה שפעלו לפני 20 שנה לצורך העניין, אינן תקפות היום. לכן חשוב שהמקצוען שלכם יהיה באמת מקצוען ומספיק מלומד בנושא.

נכון שנראה לכם שכל זה כל כך מורכב שכבר יש לכם כאב ראש והאמת היא שאתם צודקים. זו הסיבה שכדאי ואף רצוי לבצע חיפוש קפדני ויעיל, בהתאם לכל הנאמר לעיל וכך תוכלו להבטיח את העובדה שכל התיקונים לא יהיו טראומטיים ומציקים מבחינתכם, אלא מהר מאד תוכלו להשתחרר מהסתימות, או מכל בעיה אחרת הקשורה לאינסטלציה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה