שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בחירת טכנאי גז מורשה


טלי גל
 
 

מחפשים טכנאי

כל התעסקות עם מתקני גז דורשת מומחיות ורישיון מתאים. ניסיונות לטפל בתקלות במתקני הגז עלולים להסתיים באסון. בתקלות במערכת הגז יש למהר ולטפל מיד עם הופעת התסמינים הראשונים, אסור להתעלם מריח של גז שמעורר חשש לדליפה בבלוני הגז. חשוב להבין כי הגז הוא חומר דליק ומסוכן ביותר. טכנאי הגז פועלים במשך 24 שעות ביממה וזמינים לביצוע עבודות דחופות גם בשעות לא שגרתיות. בכל סיטואציה בה האדם מזהה ריח גז חריף יש למהר לדווח על המפגע ולהזעיק סיוע מקצועי.

התקנת מערכות גז

רק טכנאים מוסמכים מורשים להרכיב מערכות גז בבתים או במרכזי עסקים. טכנאי גז שלא מחזיק ברישיון מטעם משרד העבודה לא יוכל לבצע את העבודה. את טכנאי הגז המתאים לביצוע העבודה בוחרים מתוך מאגרים של טכנאים מוסמכים. קבלת הרישיון לעיסוק בתחום מחייבת את הטכנאי להשתתף בקורס הכשרה מיוחד שעוסק בעבודה עם כמויות גדולות של גז דליק. הקפדה על שכירת טכנאי מוסמך ומנוסה מעניקה לבני הבית תחושת ביטחון, הם יוכלו לישון בשקט בידיעה כי מתקן הגז שלהם בטיחותי ותקין.

הסמכת טכנאי גז

חברות גז נוהגות להחזיק מערך גדול של טכנאים בפריסה ארצית. הטכנאים מספקים שירות ללקוחות החברה, מבצעים תיקונים ובדיקות בטיחות ומרכיבים מתקני גז חדשים ללקוחות החדשים. כל אחד מהטכנאים שמועסקים בחברה מחזיק ברישיון מטעם משרד העבודה ומשרד התעסוקה. הטכנאים מבצעים את עבודתם נאמנה בהתאם לנוהלי בטיחות קפדניים, כל סטייה קלה מהתקנות תגרור אחריה את סגירת ברז הגז. צעדים ראשונים בענף מבצעים הטכנאים הצעירים לצד טכנאים וותיקים שמדריכים אותם ומלמדים.

חברות גז פרטיות

לצד החברות הגדולות אפשר למצוא גם טכנאים עצמאיים שעוסקים בהרכבת מערכות גז, אספקת גז ובדיקות ביקורת. בשעת חירום בה לא ניתן למצוא מענה בחברות הגדולות אין כל ברירה אלא לפנות לטכנאים הפרטיים והזעיק אותם למקום במהרה. את הטכנאים העצמאיים בוחנים בהתאם להכשרתם המקצועית, כבר במהלך השיחה הראשונה חשוב לברר אל מול הטכנאי האם הוא מחזיק ברישיון מתאים ואלו עבודות הוא מבצע בדרך כלל. במידת האפשר כדאי יהיה לבקש גם המלצות של לקוחות קודמים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה