שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בחירת כלים סניטריים לבית


שגית ד.
 
 

כלים סניטריים הם כל אותם כלים אשר משתמשים בהם לניקוי של הגוף – לצרכים סניטריים. בקבוצה הזאת  ניתן למצוא בין היתר מקלחונים, אמבטיות, כיורים, ג'קוזי, ברזים, אסלות ועוד. כלים הסניטריים איכותיים יחזיקו מעמד לאורך זמן וישרתו אתכם באופן הטוב ביותר. כדאי להבין ק מה חשוב לבדוק לפני רכישת כלים סניטריים, לפני שניגשים לחנויות כלים סניטריים בירושלים.

אנשים רבים עושים טעות בכך שבבואם לבחור כלים סניטריים כגון אמבטיות, ברזים, כיורים ועוד, הם נותנים יותר מדי דגש על עיצוב הכלים ופחות דגש על הנושא של איכותם. כלים סניטריים לא איכותיים יכולים להתקלקל וכך בעיות אחרות בסביבתם, כגון נזילת מים או היווצרות סדקים ושברים. מעבר להוצאה הכספית הגדולה שזה עלול ליצור מכיוון הצורך לקרוא לבעל מקצוע, לתקן או להחליף את המוצר, הבעיות הללו עלולות לגרום להישברות דלתות זכוכית במקלחון או הישברות והתמוטטות כיור, מה שיכול לפגוע במשתמשים בהם. לאחר שבוחרים את הכלים המתאימים, דוגמת מקלחונים בירושלים, אסלות, כיורים ועוד – הם יצטרכו להיות מותקנים על ידי איש מקצוע מתאים. לכן, מעבר לחשיבות של קניית מוצרים איכותיים, חשוב להשקיע גם בשירות התקנה מקצועי.

חשוב לקנות מחנות או רשת ידועה שניתן לסמוך על המוצרים שלה ועל השירות שלה. כאשר אתם באים לקנות כלים סניטריים, חשוב שבחנות יהיה מגוון רחב של הכלים (מקלחונים, ברזים, כיורים, אמבטיות, אסלות ועוד), ומגוון אפשרויות של קרמיקה לריצוף וחיפוי וכן שיש בירושלים. בנוסף, תיהנו מליווי וייעוץ מקצועיים בכדי לוודא שתבחרו את המוצרים שיתאימו באופן הטוב ביותר לחדר האמבטיה או המטבח שלכם, יענו באופן מיטבי על הצרכים שלכם ויתאימו לסגנון העיצובי הכללי של החדר והטעם האישי שלכם.

אלמנט חשוב נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא שהמוצרים יתאימו לגודל, לצורה, לחלל ולעיצוב החדר. למשל, החלטה שהרבה אנשים נתקלים בהם היא האם לבחור במקלחון או באמבטיה. הרבה פעמים ההכרעה תוכרע לפי גודל חדר האמבטיה. אם מדובר בחדר אמבטיה גדול, ניתן לשקול התקנת אמבטיה וכן מקלחון. לעומת זאת, בחדר אמבטיה קטן יהיה עדיף לרכוש מקלחון פינתי אשר לא יתפוס הרבה מקום בחדר. לגבי כיור, הבחירה שלו מושפעת בין היתר מארונות האמבטיה הקיימים או המתוכננים. ישנם כיורים אשר מיועדים 'לשבת' על ארונות אמבטיה עומדים, בעוד ישנם כיורים 'תלויים' אשר מחוברים לקיר בלבד. באשר לברזים, חשוב לוודא שתרכשו ברז שיתאים לכיור באופן מיטבי. לדוגמה, ברז בלתי מתאים עלול להיות בלתי יציב ו'להתנדנד', מה שיוביל לנזילת מים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה