שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בין מנעולן לפורץ מנעולים


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

מנעולן אבל לא מצוי בקרב אנשי העבודה הרצויים מבין כולם ברשימת הבקשות ששייכים למשקים פרטיים, אך הדחיפות השייכת ל פעולת מנעולן ראשי בזמן שצף בם עניין היא ראשונה במעלה. בשורות המוצגות נציין כמה פרטים נחוצים שבהם כדאי להתחשב עוד בטרם ששמבקשים אחר שירותיו השייכים למנעולן, הכולל תעודות נדרשות, סכומי סיוע ומשך מלאכה. 

משך העבודה ושכרה 


עבודתו ששייכת למנעולן ואפילו לא חשוב במקרה שמדובר במנעולן עסק או מנעולן רכב ,  לוקחת בדרך כלל 15 דקות (בהתרחשות אודות מנעולים בסיסיים בלי רשתות הגנה נוספות) ועד 30 דקות ומעט יותר (במידה ודרשתם באופן מיוחד במיגון בית המגורים). משך הביצוע תלוי בוודאי גם בכושרו המקצועי והחוכמה השייכת לאותו מנעולן. לפעמים השכר בדבר מנעולן מותנה בשיטת הפרויקט ובעצם במסגרת הזמן הנדרש, והינו בדרך כלל 200-300 ש"ח אם וכאשר והקריאה היא בעת הפעילות הסטנדרטיות ועד 1000 ש"ח והיה אם ומדובר על מלאכה קשה, בשעות לא רגילות ובמיקום רחוק. האף שלפעמים מנעולן ממש לא ישאיר פגיעה שאינם הפיכים למנגנון הסגירה, במצבים ספציפיים אין מנוס מפני החלפת המנגנון לחלוטין בסיומה של הפריצה. 

 

זהותו של איש המקצוע, או אולי מה בין מנעולן לפורץ 


באמת, מספר לא מבוטל של פעמים פחדים תופסים רבים ומגוונים מן הציבור במדינה כשצצה הנחיצות בהזמנת מנעולן, יחד עם זה מנעולן דירה או אולי מנעולן  רכב במיוחד מכיוון הדאגה שאותו פועל תפקיד מוכשר שצלח להתגבר אודות אבטחת חלל המגורים לידכם, בכלל לא יעמוד בפיתוי ויגבר אודותיה עוד פעם שלא לפניכם. יחד עם זאת פחדים כאלו מובנים, אולם על פי רוב ממש אין הנם מוצדקים במיוחד. משטרת מדינתנו מקיימת פיקוח קבוע למעשה על פעולתם בדבר מנעולנים,  מכיל רישום על כל המנעולנים העושים שימוש בגזרה והבקשה להציג תעודת יושר המבטלת מכל וכל עניין בפעילות רעה ומחודשת פעם לשנה. 

בכל זאת שוויה בדבר תכולת הנכס שלכם גבוהה לרוב משכר מלאכתו ששייכת למנעולן (300-1000 שקלים חדשים) אמנם הריסק הגדול שבאובדן הפרנסה העתידית במקרה השייכת לכישלון מטרתו לבלום כמו כן מהחמדנים שבבני העסק מלנסות רק את מזלם בחדירה לא חוקית. אודות כל הטיעונים האלה פשוט ורצוי לחזק דרךבקשת הצגת אסמכתת מנעולן בתוקף ממשטרת ישראל מכל בעל מלאכה שדרשתם לבצע פעולת בניית מנעולים, פריצה, או לחילופין כמעט כל נגיעה במערך ההגנה והאבטחה השייכים למעונכם. 

זהותו של המזמין, או מה בין קליינט לפורץ מנעולים


בהתאם לחששות שהצגנו לעיל, מובנת כמו כן הדרישה השייכת למשטרת ארץ ישראל מן המנעולנים ליהנות מ אסמכתא אודות זהותו ששייכת ל הצרכן. ההוכחה הכדאית מבין כולן והנפוצה מכולן הנה אסמכתת זהות (או שמא בכל אסמכתא מזהה מקורית שונה, הכולל רשיון רכב או לחילופין דרכון באישור) שבה רשומה הכתובת המדוברת. אם וכאשר ואנחנו מדברים על גם על פריצת מכונית, הבקשה זאת אסמכתת בעלות בדבר הרכב או לחילופין תעודת ביטוח ששייכת ל האוטו על שמכם. אם וכאשר ובכלל אין עימכם אישור מתאים, מנעולן אמור על פי חוק חדש לאמת אודות זהותכם יחד עם רק אחד מן הדיירים שממש לא לפניכם, וכן לחפש הוכחה ודאית לבעלות הבית אחרי חדירתה (אותו ההליך נכון בנושא פריצת מכוניות). במידה ויתכן שאף מסויים מאלה לא צלח, צריך המנעולן לחכות לבואו של שוטר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה