שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בין שערים חשמליים ובין תקן בטיחות לשערים חשמליים


שערים

שערים אב שער מקבוצת מנופי אבי. מומחים בייצור והתקנה של מחסומים חשמליים, מחסום חניה, שערים חשמליים ועוד.

לפרטים נוספים : 03-6545000

 
 

 

"תו-תקן לשערים חשמליים", "בטיחות בשערים חשמליים", "מי מורשה לייצר שערים חשמליים", ושאר סיסמאות כאלו ואחרות שאוהבים לעשות  מהן מכבסת מילים והפחדת לקוחות, אי אפשר להתעלם ולעבור לסדר היום בלי לעשות סדר אצלכם הלקוחות, ההבנה תאפשר לכם לפקוח עיניים ולהבין איפה עובר החבל הדק שבין המציאות לשקרים של אנשי מכירות. ככלל המלצתי האישית לכם הלקוחות להיזהר מאנשי מכירות המתמקדים בלהשמיץ את החברה המתחרה במקום לספר על המוצר שלהם. הניסיון מלמד שחברה מושמצת היא חברה המהווה איום אסטרטגי על חברות יריבות.

 

שערים חשמליים מאז ומתמיד היוו ציוד מסוכן בפרט במהלך תנועתם בפתיחה וסגירת השער חשמלי. תקני בטיחות שהיו קיימים בעולם רק בחודש אוקטובר 2006 נכנסו לתוקף בישראל. תו-תקן לשער חשמלי הוא מתייחס לבטיחות בשערים חשמליים. אבל לפני שנפרט ונסביר על בטיחות בשערים חשמליים ועל תו-תקן לשערים חשמליים, נתחיל בשאלה הבסיסית והיא: מי מורשה להתקין שערים בכלל? שערים בכלל ניתנים ליצור על ידי כול איש מקצועי. לייצר שערים זה מקצוע ולכן לא כל מסגר שהוא רתך יודע לייצר שערים. תחום הריתוך  והמסגרות רחב מאוד, יש רתכי צנרות מים, יש רתכי קונסטרוקציות, יש רתכי מסגרות קלה, יש רתכי מכונות ועוד... וכמובן בין כול אלו יש את יצרני השערים. לייצר שער חשמלי זה מקצוע כיוון שצריך לדעת כוחות וסוגי פרופילים ועובי הפרופילים שצריכים להאים לשער באורך מסוים כנ"ל גם סוגי הגלגלים שיתאימו למשקל השער. את משקל השער מחשבים לפי טבלת משקלות של ברזל לפי עובי ואורך הפרופילים. שער גם צריך לייצרו כך שיתאים להתקנת מנוע לשער חשמלי חשמלי. בהרבה שערים לא ניתן להתקין מנוע חשמלי, שערים שיוצרו ע"י אנשים שאינם מקצועיים בתחום השערים חשמליים.

אחרי שהרחבנו בתחום הייצור שערים בלי שציינו את כלל הדגשים בייצור שערים ננסה לגעת גם נושא בטיחות בשערים חשמליים. חשוב שתדעו כי בישראל מותר כל מי שרוצה גם אם הוא חובבן, מותר לו לייצר שער חשמלי ולהתקין לו מנוע. כך שגם אתם יכולים כמובן ככול שאתם אנשים טכניים עם ידע וציוד מתאים, באפשרותכם לייצר שער חשמלי. אך כאן נכנס לעניין הנושא בטיחות בשערים חשמליים. בטיחות בשערים חשמליים זה נושא מורכב שמעטים מאוד בארץ מכירים את פרטי התקן המתייחס לנושא בטיחות בשערים חשמליים. אני יכול לקבוע חד משמעית כי גם חברות אשר מחזיקות תו-תקן של מכון התקנים הישראלי פועלות פעמים רבות בניגוד מוחלט לכתוב בתקן וזה דבר חמור מאוד. אם ננסה לתמצת את התקן במשפט אחד נוכל לקבוע כי שער תקני הוא שער אשר לא קיימת בו אפשרות להילכדות ולפגיעה בנפש ורכוש. זה הכלל ופרטי הפרטים של כלל זה הם מורכבים וצריך ללומדם. לכן אני מציע לכם הלקוחות, כיוון שאינכם בקיאים בפרטי התקן, עליכם לדרוש לקבל אישור בסיום העבודה שהשער תואם לכול כללי התקן כתנאי לביצוע העבודה-שערים חשמליים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה