שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ביצוע ניקיון דירות בצורה יסודית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

ניקיון דירות וניקיון בתים נחלק לשני סוגי ניקיון - ניקיון יסודי וניקיון שוטף. ניקיון יסודי הוא ניקיון דירות וניקיון בתים לאחר בניה ושיפוצים או ניקיון מוזמן לקראת אירועים מיוחדים כמו מסיבות, חגיגות, ימי חג וכדומה. ניקיון יסודי כזה יכול להיות מלווה בתוספת פוליש. ניקיון שוטף, כשמו כן הוא - ניקיון בתים או ניקיון דירות באופן שוטף. בדרך כלל אחת לשבוע תספק חברת הניקיון עובדת לבעלי הבית. העובדת תבצע ניקיון של כל חלקי הבית כאשר התשלום עבור שני סוגי העבודות הנ"ל ישולם לחברת הניקיון.

ניקיון דירות יסודי

ניקיון דירות יסודי מבוצע אחרי בניה ושיפוץ מבוצע סמוך מאוד לכניסת המשפחה למגורים. אנשי חברת הניקיון יגיע לבית ויבצעו ניקיון כללי לכל החלקים בבית. הבית ריק ופתוח ואפשר להשתמש בכמויות מים גדולות ובמכונות חשמליות. יש מרחב עבודה ואין ריהוט ואביזרים שיכולים להינזק. החלקים המנוקים בבית הם רצפות, פנלים, חלונות, תריסים, מפסקי חשמל, כלים סניטריים ארונות ועוד.בהזדמנות זאת של ניקוי כללי יכולה גם חברת הניקיון לבצע פוליש לרצפות.במקרה של ניקיון לקראת אירוע הניקיון יבוצע סמוך מאוד ליום האירוע. במקרה זה החברה תבצע ניקיון יסודי. מטבע הדברים בגלל ריבוי הרהיטים והאביזרים בבית , יבוצע הניקיון ביתר איטיות וזהירות.גם הפוליש אמור לקחת מעט יותר זמן, אבל מומלץ לעשות אותו .

ניקיון בתים שוטף

ניקיון בתים שוטף הוא למעשה שיטה בה בעלי הבית מבקשים ניקוי קבוע של ביתם באמצעות חברת ניקיון. בדרך זו הם חוסכים לעצמם את כל הטרדות הכרוכות בהעסקת עוזרת בית על כל המשתמע מכך. כל הניהול הלוגיסטי מוטל על חברת הניקיון, ובכללן תשלום שכר, ביטוחים, הסעות ועוד. זו דרך מצוינת לבעלי הבית לקבל ניקיון דירות ללא מאמץ גדול.

בחירת חברת ניקיון

ניקיון בתים, ניקיון דירות, פוליש ומטלות ניקיון אחרות הן שירותי ניקיון שניתנים על ידי חברות ניקיון שונות. בחירת חברת הניקיון לביצוע ניקיון דירות ניקיון בתים ושרותי פוליש צריכה להיעשות בצורה שקולה. טוב יהיה לשאול מכרים וידידים, לראות עבודות דומות שבוצעו על ידי החברה המיועד ואז לשקול את כל הפרמטרים ביחד עם נושא המחיר ורק אחר כך לבחור את החברה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה