שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

חיזוק אריחי שיש

אחת מהעבודות אשר מבצעים למבנים היא חיזוק אריחי שיש. עבודות אלו מיועדים לבניינים או מבנים בהם חלק מהאריחים נופלים או מתפוררים. ישנם מבנים אשר העבודה המקורית בוצעה לפני זמן רב ועל כן בשל עייפות החומר ישנו צורך לבצע חיזוק שיפוץ בניינים וישנם מבנים בהם בוצעו עבודות שיפוץ בצורה רשלנית ועל כן יש צורך לבצע תיקון של העבודה דרך חיזוק האריחים העשויים שיש.


חיזוק אריחי שיש לשלום הציבור

במבנים בהם ישנם אריחי שיש חיצוניים למבנה ישנה חשיבות לעמידותם ולא מבחינה אסתטית. נכון להגיד כי מראה של אריחי שיש מתפוררים בצד החיצוני של המבנה הוא אינו מראה נעים לעין, אך יש בכך הרבה יותר מאי נעימות. אריחי שיש מתפוררים עלולים ליפול ולפגוע בעוברי אורח במקום ולגרום לנזק פיזי חמור. חיזוק אריחי שיש נועד למנוע את הסכנה ותוך כדי להעניק למבנה את המראה האסתטי הראוי.

 

ביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש

ביצוע עבודת חיזוק אריחי שיש נעשית לרוב עם האריחים הקיימים (כלומר לא תמיד ישנו צורך להחליף את האריחים). העבודה מתבצעת לרוב באמצעות קידוח לתוך האבן וחיזוקה באמצעות בורג מתאים עם דיבל אשר מחבר את האריח למבנה ולא מאפשר לו "לברוח" ממנו. על מנת להעניק למבנה את המראה המושל מכסים את הבורג במכסה אשר נותן מראה חלק של האריח. במידת הצורך כאשר בוחנים כל מבנה לגופו יבחן הצורך להשתמש גם בחומר איטום לפני הנחת הבורג.

 

ציוד מתאים לעבודה

עבודת חיזוק אריחים שיש דורשת מיומנות בתחום חיזוק האריחים וגם מיומנות לעבודה בגובה. לרוב, העבודות מתקיימות בגובה אשר עולה על שלושה מטרים מעל לקרקע ועל כן העובדים אשר מבצעים אותה חייבים להיות בעלי הכשרה לכך. במהלך העבודה ייתכן שימוש בפיגומים, ציוד סנפלינג, מנופים או ציוד גובה אחר ורק בעלי מקצוע אשר עברו הכשרה לעבודה בגובה רשאים להשתמש בציוד זה בביצוע עבודות תחזוקה של אריחי שיש אשר עולים על גובה של שלושה מטרים מהקרקע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה