שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ביקורת מבנים


judi shalo

judi

 
 

 

ביקורת מבנים הינה בגדר חובה לפני רכישת או השכרת בית או נכס.

ביקורת מבנים תוכל לחסוך לך הרבה כסף ועוגמת נפש. תאר לך שאתה רוכש בית, משקיע את כל עמלך וכספך במבנה שאמור לספק לך הגנה ושקט ובמקום זאת אתה נאלץ להתחיל במסע תיקונים כמו טיפול בנזילות טייח וסיוד ושאר ליקויים אשר ביקורת מבנים הייתה יכולה לזהות.

בדק בית לא רק שתצביע על הליקויים הקיימים או העתידיים אלא תוכל להציע גם דרכי פתרון.

בעזרת ביקורת מבנים לא תצטרך לוותר על בית או משרד בו חפצת בין אם ברכשיה או שכירות, אלא לדעת מה יש לך בידיים ואם ברצונך ללכת על העסקה ולהשקיע בתיקונים או לוותר.

הסיכון שטומן בחובו נכס- דירה, בניין או מבנה שאינו עבר ביקורת מבנים אינו רק כלכלי. ביקורת מבנים אומנם תפקידה למנוע ממך לשלם יותר מהערך הממשי של הנכס על ידי הערכה ואומדן הליקויים אך חשוב מכך יש בידה למנוע ממך סיכונים בטיחותיים ממשיים.

כרוכש המבנה, האחריות על באיו נמצאת בידיים שלך. אם זו משפחתך, עובדייך או לקוחותייך, עלייך לוודא את בטחונם הפיזי בכל שעה שלא לדבר על רווחתם האישית המסתכנת כל זמן שלא נעשתה ביקורת מבנים.

ביקורת מבנים נעשת על ידי צוות מוסמך המורכב בעיקרו ממהנדסים מנוסים הבקיאים בתחום עבודתם ומסוגלים בעזרת עינם הבוחנת והמיומנת ובעזרת הכלים שברשותם לאמוד ולהעריך ליקויי בנייה קיימים או עתידיים.

כמו כן יוכל צוות ביקורת המבנים להעריך את עלות התיקון או את ערך המבנה בהתאם לממצאיהם.

ביקורת מבנים מועילה גם במקרים בהם רוצים לשמור על ערך הנכס לאורך זמן. גילוי ה-ליקויי בניה בזמן יאפשר את תיקונם ואת תחזוקת הנכס שברשותך ומניעת ירידת ערך הנכס


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה