שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בית חכם


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

בית חכם

כמה פעמים קרה לכם שמיהרתם לצאת מהבית ושכחתם את הדוד, האורות, המזגן או כל מכשיר חשמלי אחר דולק? לצערנו זה קורה לעתים קרובות מדי, ומלבד הבזבוז של החשמל והכסף, עלולה להיות סכנה של ממש לבית אם מכשירים חשמליים מסוימים נותרים דולקים כשאין אף אחד באזור שיכבה אותם.

למרבה השמחה, קיימת כיום טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לכם לכבות מכשירים חשמליים מרחוק ולבצע עוד פעולות רבות שיחסכו לכם בהרבה זמן, כסף וגם כאבי ראש. בית חכם יכניס אתכם למאה ה-21 ויאפשר לכם ליהנות משליטה מוחלטת בכל הנעשה בביתכם בקלות ובמהירות.

בית חכם בכל חדר

כאשר מדברים על בית חכם, מתכוונים לבית עם מרכב בקרה ושליטה ייחודי אליו מנותבים מכשירים חשמליים בכל רחבי הבית, כך שמתאפשרת שליטה ב-4 תחומים מרכזיים:

1.    חשמל חכם: בבית חכם ניתן לשלוט על מכשירי החשמל השונים בבית ולבחור בפונקציות רבות ותכניות שאתם קובעים מראש לפי רצונכם. למשל תוכלו לבחור להדליק את הדוד כאשר אתם קמים בבוקר או לפני שאתם מגיעים הביתה, להגיף את התריסים בבוקר כאשר הטלוויזיה נדלקת על הערוץ המועדף עליכם ועוד.

2.    שמע ווידאו: מערכות בידור, מגברים, רמקולים, טלוויזיות וציוד נלווה שקשורים למערכת השמע והצפייה בביתכם. בעזרת מערכת בית חכם, ניתן לשלוט בכל הפריטים הללו ולקבוע שעות פעילות של מכשירים שונים ברחבי הבית כאשר אתם נמצאים בו או מחוצה לו.

3.    אבטחת הבית: המערכת הזו תתריע אתכם בעת כניסה של פולש לבית ותפעל מערכת אזעקות ותאורה שמטרתה להרחיק אותו מביתכם.

4.    מערכת מצלמות: מצלמות המותקנות ברחבי הבית יאפשרו לכם לראות מה קורה בו כאשר אתם לא שם, ולכבות מכשירים חשמליים במידה שהם הושארו דולקים. זה מוסיף גם לתחושת הביטחון, שכן ניתן לראות מה קורה בבית בכל עת, כמו כניסה של פולשים למשל.

בית חכם מאפשר לכולנו להיכנס למאה ה-21 וליהנות מטכנולוגיה מתקדמת מאין כמוה. בעזרת בתים חכמים, כולנו יכולים לחסוך בחשמל וכסף רב וגם ליהנות מחיים קלים בזכות הפעולות העצמאיות שבית חכם מבצע כאשר אנו נמצאים בו או מחוצה לו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה