שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בית חכם ברמה גבוהה


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

בית חכם – תריסים חלונות ודלתות

התריסים, החלונות, והדלתות, הם כולם חלק ממארג הבית והם דבר שקיים בכל בית סטנדרטי. הבעיה הנוצרת בנושא החלונות והתריסים היא בעיקר בעיה שבראשה עניין הנוחות, ובסופה אפילו פגיעת ציוד ונזק לרהיטים כתוצאה מקרני השמש. הבית החכם בא בכדי לתת מענה גם לנושא הזה, ולפתור בעיה גדולה שמתמודדים איתה יום יום במשרדים ובבתים פרטיים.

תריסים וילונות ומה שבניהם-

כולנו מכירים את התריסים הקלאסיים שהיו לנו כשהיינו קטנים, תריסים חורקים אשר מסתובבים על ציר לא יציב במיוחד, ומדי פעם נוטים להיתפס או להיקרע, שלא לדבר על נושא האסתטיקה שבכלל לא התקיים אז בכל נושא התריסים. משם ועד היום עברו הרבה מים בנהר, ונעשה שינוי עצום בתחום התריסים והווילונות, כמו גם בכל הקשור למערכות ההצללה פנימיות או חיצוניות.

חשוב להבין שמעבר לאפקטיביות, ולשמירה על ביתכם, נושא התריסים והווילונות קובע הרבה מנראות הבית ועושה את ההבדל הקטן בין בית שנראה מטופח מודרני ומתקדם, לבין בית אשר נראה כעבר זמנו. צבע הווילונות והתריסים, מרקמם דוגמתם ושאר אלמנטים נוספים הם אלו שבסופו של דבר נותנים את ההרגשה הטובה, ומייצרים את החלל שלכם לנעים לשהייה ואפילו מעורר השראה.

באמצעות מערכות בית חכם, תוכלו לבחור בין וילונות שונים ותריסים שונים, ולבסס מראה נהדר לביתכם תוך שמירה על צביון הבית ואופיו, וכל זאת ביתר קלות ובלחיצת כפתור אשר פותח וסוגר את הווילונות וכפתור נוסף אשר פותח וסוגר את התריסים. החוויה הייחודית בפתיחה של תריס כבשלט רחוק, והיכולת לשלוט בחלונות הבית מכל מקום בעולם, היא חוויה שאין תחליף לה!

דלתות הבית-  

דלתות הבית חשובות לא פחות מחלונות הבית ותריסיו, והן מהוות מעבר בין כל החדרים ובין תוך הבית לחצר. אם עד עכשיו נאלצנו להילחם עם דלתות כבדות אשר נסגרות על אצבעות ילדינו, ונאלצנו לשחק עם מפתחות ומנעולים מסובכים וקטנים, הרי שמעכשיו התקדמנו ואין לנו עוד צורך בכך!

באמצעות בית חכם, תוכלו לשלוט גם על דלתות ביתכם, על הדלת הראשית כמו גם דלתות הפנים, ולהיות מסוגלים לנעול את דלת הבית דרך האפליקציה, מכל מקום בעולם!

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה