שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בית חכם וטכנולוגי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

בית חכם

דמיינו לכם שאתם מתקרבים לביתכם לאחר יום עבודה ארוך, לוחצים על כפתור אחד וכאר אתם מגיעים הבית, התריסים נפתחים, ברקע נשמעת מוזקה, המזגן דולק ויוצר טמפרטורה מושלמת וכל מה שנשאר לכם לעשות זה להירגע ולנוח. בעבר התרחיש הזה נראה כמו פנטזיה רחוקה, אך כיום, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של בית חכם, תוכלו לעשות את הפעולות שצוינו מעלה ועוד רבות אחרות.

מערכת של בית חכם נועדה על מנת לחסוך בחשמל הביתי, לאבטח אותו כראוי וגם להקל על החיים במידה ניכרת. באמצעות המערכת המתקדמת של בית חכם, תוכלו לתכנן את הימים ואת צריכת החשמל בצורה מבוקרת ולנהל את חייכם ואת משק הבית על הצד הטוב ביותר.

קדמה בכל חלק בבית

מערכת בקרה ושליטה של בית חכם מחברת את כל החלקים שלו למרכז אחד שהוא המוח וגם הלב הפועם של הבית. למרכז הבקרה הזה מתנקזים אותות מכל רחבי הבית ומוצרי החשמל, כך שניתן לשלוט על כולם במקום אחד. הבקרה של התכניות השונות נמצאת בידכם ואתם תוכלו לתכנן את הימים שלכם כפי שתרצו.

מלבד מערכת החשמל החכמה, ישנה גם מערכת מצלמות שמותקנת בבית חכם המאפשרת לכם לפקח מרחוק על מה שקורה בו. כאשר תהיו בעבודה או בסידורים ותרצו לדעת מה מתרחש בביתכם, תוכלו פשוט להציץ בטלפון החכם שלכם או במחשב ולדעת בדיוק מה הולך בכל חדר וחדר.

אם תבחינו למשל שהשארתם מגהץ או מכשיר חשמלי אחר דולקים, תצטרכו רק ללחוץ על מסך המגע שבידכם ולכבות אותם מרחוק. על מנת שתוכלו להגן על ביתכם, ישנה מערכת אזעקות והתרעה שמותקנת בבית החכם שמקנה לכם תחושת בטיחות.

כאשר יש חריגה כלשהי, כמו נסיון חדירה לשטח ביתכם למשל, תחל תגובה אוטומטית של הדלקת תאורת חירום ואזעקות שמרתיעים את הפולש עוד לפני שהוא מצליח לבצע את זממו. באופן הזה ביתכם יהיה מוגן תמיד, ותוכלו לדעת ששוכני הבית שלכם נמצאים בידיים בטוחות.

בית חכם מביא אתכם למאה ה-21 ומאפשר לכם לנהל את הבית שלכם בחיסכון, בחכמה ותוך שמירה עליו בכל יום ויום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה