שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בית חכם כבר לא כזה יקר


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

בית חכם – משרד חכם

כל האפשרויות פתוחות!

שמת לב פעם כמה הזמן שלך יקר? ראית פעם מה גומר לך אותו? שמת לב כמה מהזמן שלך "הולך" או יותר נכון מתבזבז, על תפעול יום-יומי של חדר המשרד שלך? כן זה נכון, הרבה מהזמן שלנו בתור עובדי משרדים שונים או בטח ובטח בתור מנהלים, נגמר ומתכלה עקב חיכוך מתמיד, ותחזוקה של המשרד שלנו. לא פעם מגיעים אלינו מנהלים גדולים של חברות, או אנשי סטרטאפים שונים אשר מעוניינים ליעל את זמנם במהלך העבודה, ואצלנו מקבלים את המענה השלם והבריא, לכל הבעיות הצצות על סדר היום המשרדי.

מה ההצעה?

אנו מציעים שפעול מחודש של המערכות, ועל ידי תכנון נכון, הבאה ל-100 אחוז מפוטנציאל הזמן הדרוש לך. באמצעות מערכת בית חכם, גם המשרד שלך יכול להפוך להיות בית, ואפילו יותר מזה, כל חלום שעולה בליבך יוגשם ויהיה במשרדך. צוות המומחים שלנו ישלח אליך למשרד ויעשה את הטוב ביותר בכדי להבין באמת את הצרכים שלך בתור מנהל, ויחד עם זאת ליצור את משרדך תומך ומעניק בסיס איתן אשר יאפשר לך התקדמות מחודשת אל עבר עתיד חדש ונאור.

מה כלול בכך?

אנחנו נותנים מענה בכמות גדולה מאוד של תחומים, ויודעים לשכלל נתוני מערכות וליצור מערכת-אב אחת, אשר מאגדת בתוכה את כל מערכות המשרד שלך. בניגוד לשמועות, מערכת בית חכם היא מערכת פשוטה וקלה לתפעול, וכל משתמש יכול ללמוד לשלוט בה ביתר קלות ומכל מקום בעולם.

מה לדוגמא?

אחד מהפרויקטים החשובים שלנו היה לדוגמא משרד של מנהל גדול בחברה מוכרת. המנהל ביקש שנענה כל כמה צרכים בסיסיים במשרדו- קודם על כל נושא החלונות והתריסים, לאחר מכן על נושא התקשורת עם מזכירתו, בנוסף על נוחיותו להדגים ללקוחות ולמנהלים אחרים דברים במסכי לד, וכדבר אחרון צורך במערכת אבטחה מיוחדת אשר מותקנת רק במשרדו.

לקחנו את הפרויקט הזה תחת חסותנו, ונדהמנו לגלות יחד עם אותו מנהל, עד כמה מערכת בית חכם- משרד חכם הייתה חסרה שם, והיה קשה לזכור איך התנהל המשרד לפני התקנת המערכת.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה